Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 3 lipca 2023

,,A niech to szlag!" Monika Cieluch

 ,,A niech to szlag!" Moniki Cieluch czyta się błyskawicznie. 

Kilka miesięcy temu miałam okazję zapoznać się z innymi książkami tej autorki. Pozycje wywarły na mnie bardzo duże wrażenie, więc z tego powodu nie mogłam doczekać się lektury ,,A niech to szlag!" Już w chwili zanim książka pojawiła się w moim domu przeczuwałam, że to będzie jedno z tych wydań, które bezsprzecznie przypadnie mi do gustu. Tak też się stało i dzięki temu po raz kolejny cieszę się, że sięgnęłam po powieść Moniki Cieluch. 

Polscy autorzy potrafią tworzyć naprawdę ciekawe historie i ta twórczyni także bezwzględnie zalicza się właśnie do tego grona, co mnie niezwykle cieszy. W tym wydaniu główną bohaterką straciła swoją pracę w renomowanej restauracji. Postanowiła przenieść się do Londynu, gdzie została opiekunką małej Grace. Czy ta decyzja miała zmienić jej życie?

Choć ,,A niech to szlag!" jest dość obszerną lekturą, nie miałam większego problemu, by zapoznać się z nią w jeden dzień. Choć początkowo planowałam rozłożyć lekturę na dłuższy czas, okazało się, że Monika Cieluch pisze w sposób tak interesujący i stopniujący napięcie, że po prostu było to niemożliwe. Jest to jedno z tych wydań, na które już na samym początku należy zaplanować sobie odpowiednią ilość czasu.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

2 komentarze:

  1. Kojarzę nazwisko autorki, ale nie miałam okazji czytać nic jej autorstwa

    OdpowiedzUsuń
  2. Chętnie skuszę się na tę lekturę.

    OdpowiedzUsuń