Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 9 lipca 2023

,,Siedem razy eks" Lucy Vine

 ,,Siedem razy eks" to udany romans.


Zawsze chętnie sięgam po książki, w których przeszłość odgrywa bardzo ważną rolę. To właśnie dzięki niej życie bohaterów wygląda w konkretny sposób. To co wcześniej wydarzyło się w ich życiu ukształtowało ich sposób myślenia i z tego też względu zawsze lepiej można poznać poszczególne postacie. ,,Siedem razy eks" Lucy Vine to jedno z tych wydań, z którymi postanowiłam zapoznać się w ostatnim czasie.  Z całą pewnością nie można uznać go za stracony.

Esther była zadowolona z podejmowanej przez nią pracy zarobkowej. Dodatkowo mieszkała z dwiema przyjaciółkami, więc na brak żeńskich relacji nie mogła narzekać. Problem w tym, że kobieta dobiegała 30-stki o nie związała się jeszcze z partnerem, z którym chciałaby spędzić resztę życia. W tym celu postanowiła spotkać się że swoimi dawnymi znajomymi i sprawdzić czy któryś z nich teraz okaże się tym jedynym.

,,Siedem razy eks" Lucy Vine to pozycja z gatunku romansu, którą można przeczytać naprawdę sprawnie. Jest to literatura typowo rozrywkowa i jeśli podejdzie się do niej z takim nastawieniem to naprawdę bardzo miło można spędzić czas z taką publikacją. Kojarzę, że oglądałam film z podobnym motywem, więc tym miłej było zagłębić się również w lekturę ,,Siedem razy eks" Lucy Vine.


5 komentarzy: