Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 13 września 2023

,,Brutalne rozkosze" Jessica Hawkins

,,Brutalne rozkosze" Jessici Hawkins to świetna literatura z nawiązaniem do kultury meksykańskiej. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.Uwielbiam zapoznawać się z lekkimi wydaniami w przerwie między bardziej wymagającymi lekturami. W ostatnim czasie mój wzrok spoczął na lekturze ,,Brutalne rozkosze" Jessici Hawkins. Miło było spędzić czas z tą publikacją z tego powodu, że jej fabuła jest też dość przewidywalna, ale w żadnym razie nie umniejszyło to mojej radości płynącej z możliwości zapoznania się właśnie z tym wydaniem. Uważam, że warto jest mieć na uwadze również takie lżejsze pozycje, które będą typowo rozrywkowe. Dodatkowo warto wspomnieć także o tym, że ,,Brutalne rozkosze" Jessici Hawkins stanowią pierwszy tom cyklu zagranicznej pisarki.

Mężczyzna stojący z narzędziem zbrodni nad zmarłą najpewniej zostanie posądzony o to, że to on jest odpowiedzialny za jej zabójstwo. Tak też stało się w tym przypadku, kiedy to doszło do śmierci matki głównej bohaterki. Podejrzany został bezsprzecznie o to obwiniony i musiał ratować się swoim zniknięciem. Dodatkowo po latach Natalia była związana z jednym z braci. Drugiemu jednak to zupełnie nie przeszkadzało, gdyż był przekonany, że kobiecie lepiej będzie z nim. W jaki sposób zakończyła się ta historia, w której nie brakowało intryg, śmierci, ale także miłości? 

,,Brutalne rozkosze" Jessici Hawkins to jedno z szybszych wydań, na które można się skusić w ramach relaksu w jeden z wolnych wieczorów. Nie ma problemu z szybkim poznaniem tego wydania. Jest się czym zainteresować w wolnym czasie z tego względu, że nie wszystkie czytane książki muszą być bardzo edukacyjne pod względem poruszanej treści. Ten lekki romans na pewno przypadnie do gustu miłośnikom właśnie takich publikacji. Już teraz nie mogę doczekać się momentu, w którym dane będzie mi zapoznać się z kolejnymi częściami serii Jessici Hawkins. Jestem przekonana, że na pewno nie będę mogła narzekać na brak wrażeń. 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

3 komentarze:

  1. To chyby książka z gatunku romansów mafijnych. Nie należę do fanek takich powieści ale kojarzę, że są dość popularne. Na pewno wielu miłośniczkom gatunku ta nowość przypadnie do gustu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja również nie znalazłabym w tej opowieści zbyt wiele dla siebie. Ostatnio czytam głównie literaturę faktu.

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

    OdpowiedzUsuń