Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 13 września 2023

,,Lokator" K.M. Serafin

 ,,Lokator" to ciekawa literatura obyczajowa.

 

Zawsze z zainteresowaniem śledzę nowości wydawnicze w tematyce romansu. Miło jest zagłębić się w takie lekkie lektury niezależnie od pory roku. Fenomenalnie spełniają swoją rolę w przypadku dni, kiedy odbiorca chce się niesamowicie zrelaksować. Takich niewątpliwie nie brakuje, więc ,,Lokator" K.M. Serafin będzie genialną opcją na zaplanowanie tego tytułu w czytelniczym planie dnia. Jesienią jest mniej zajęć, więc ten czas można z powodzeniem przeznaczyć na poznanie kolejnych wciągających lektur.

Stworzenie ciekawej i stosunkowo niebanalnej lektury z gatunku romansu staje się coraz trudniejszym wydaniem. W ostatnim czasie postanowiłam skusić się na ,,Lokator" K.M. Serafin. Główna bohaterka mieszkała za granicą, gdzie wiodła całkiem spokojne życie. To jednak mogło zmienić się w momencie, gdy do jej miejsca zamieszkania wprowadził się nowy lokator.

Książka niesamowicie wciągnęła mnie w swoje sidła już od pierwszej strony. Nie ukrywajmy, nie jest to literatura wymagająca pełnego zaangażowania czytelnika, jednak jako przerywnik i lekkie czytadło sprawdzi się znakomicie. Dobrze wykreowani bohaterowie, cięty język oraz dość sztampowe zakończenie były dla mnie satysfakcjonujące.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

1 komentarz: