Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 27 listopada 2023

,,Cień Kitsune" Julie Kagawa

    ,,Cień Kitsune" to lektura, która zachwyca już od pierwszych stron. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Od dłuższego czasu wychodzę z założenia, że nie ma sensu zamykać się wyłącznie na określone gatunki. Z tego też względu w ostatnim czasie jedną z propozycji wartą rozważenia, którą miałam na uwadze został ,,Cień Kitsune" napisany przez Julie Kagawa. Już teraz mogę zdradzić, że jest to jedno z tych wydań, które, choć obszerne, jest napisane w taki sposób, że odbiorca najchętniej zapoznałby się z całością, gdyby miał taką możliwość, co zresztą rekomenduję. Ja byłam bardzo ciekawa w jaki sposób potoczą się losy głównej bohaterki.  

,,Cień Kitsune" napisany przez Julie Kagawa opiera się na historii dziewczyny, która potrafiła przemieniać się także w lisa. W związku z tym nie mogła ujawniać swoich dodatkowych zdolności, gdyż od wielu lat nikt nie miał z nimi do czynienia. Yumeko w jednym momencie straciła wszystko i została zmuszona do uchronienia swojego życia przed końcem. Jednocześnie została także zibligowana do szczerzenia ważnej rzeczy, dla której inni oddali życie. Czy możliwe było to, by udało jej się tego dokonać?

Bez wątpienia ,,Cień Kitsune" napisany przez Julie Kagawa jest propozycją dla miłośników niebanalnych wydan z gatunku fantastyki. Z powodzeniem można zagłębić się w świat wrogości, pościgu, ale także pozytywnych uczuć, które mają miejsce w tym wydaniu. Warto wspomnieć również o tym, że jest to pierwszy tom serii, więc mam olbrzymią nadzieję na to, że na kolejny tom nie trzeba będzie zbyt długo czekać. 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

4 komentarze:

 1. Zdecydowanie są to moje klimaty i książka bardzo mi się podobała!

  OdpowiedzUsuń
 2. Historia zapowiada sie ciekawie : )

  OdpowiedzUsuń
 3. Mogłaby mi się spodoba . Dawno nie wybierałam tego gatunku

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy tom serii zawsze wzbudza we mnie ekscytację. Czekam na Twoją recenzję kolejnych części.

  OdpowiedzUsuń