Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 11 listopada 2023

,,Mocarne mózgi" Adam Kay

 ,,Mocarne mózgi" wciągają od samego początku.


Adam Kay po raz kolejny pokazuje, że literatura specjalistyczna nie tylko nie musi być nudna, ale może też przysporzyć wiele radości. Poznajcie ,,Mocarne mózgi". Nie zapomnijcie też sprawdzić, co słychać u ciotecznej babci Prunelli, której sentencje i zgryźliwe wypowiedzi pojawiają się co jakiś czas na marginesie. Zdecydowanie nie jest fanką Adama. W przeciwieństwie do mnie ;)

Tym razem autor postanowił poświęcić swoją książkę historii tytułowych mocarnych mózgów. Na kartach ilustrowanych anegdot poznamy m.in. Alberta Einsteina, Adę Lovelace, czy Janaki Ammal. Każda z dziesięciu występujących osób wsławiła się jakimś działaniem, które wpłynęło na dalsze losy ludzkości. Tak skromnie mówiąc.

Na końcu znajduje się dział ,,Ty", co szczególnie spodoba się dzieciom. Przecież każdy z nas ma predyspozycje do tego, by stworzyć coś wyjątkowego, nawet jeśli jeszcze o tym nie wie. Wydana w standardowym formacie będzie świetną propozycją prezentu nie tylko dla geniuszy.
1 komentarz: