Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 25 listopada 2023

,,Opowieści wigilijne" Marzena Rogalska

,,Opowieści wigilijne" to zbiór opowiadań.Z twórczością autorki zapoznaję się już od kilku lat. W miarę na bieżąco śledzę rozwój pisarski Marzeny Rogalskiej, a powyższe wydanie interesowało mnie już od dłuższego czasu. Korzystając z okazji, że książka dotarła do mnie stosunkowo niedawno, w wolny dzień  postanowiłam zapoznać się z tą lekturą z fabułą na przestrzeni różnych czasów.

Okres wojny z całą pewnością nie był łatwy dla nikogo. Myślę, że najtrudniej miały kobiety, które mogły doświadczać bestialstwa najeźdźców na różne sposoby. Marzena Rogalska w tym wydaniu w swoich opowiadaniach skupia się nie tylko na okresie wojennym, ale też teraźniejszości. 

Autorka ma niezwykle plastyczny język, a dzięki rzetelnemu przygotowaniu oraz wiedzy historycznej, jej publikacje są pełne lekkości, choć nie opowiadają o rzeczach łatwych. Dodatkową zaletą tych opowiadań są bohaterowie, których czytelnik miał okazję poznać przy okazji innych wydań tej autorki.

 Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu. 

6 komentarzy:

 1. Jako dziennikarkę i prezenterkę bardzo ją lubię. Nie znam jeszcze jej twórczości. Anne 18.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo przyjemna wizualnie okładka, co do treści to tak na czasie bo święta coraz bliżej

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka idealna na zbliżający się zimowy, świąteczny czas - a nazwisko Rogalskiej jeszcze bardziej zachęca mnie do lektury.

  OdpowiedzUsuń
 5. Chętnie bym poczytała. Bardzo lubię świąteczne powieści

  OdpowiedzUsuń
 6. Brzmi nieźle, chętnie po nią sięgnę, dziękuję za polecenie

  OdpowiedzUsuń