Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 5 grudnia 2023

,,Amber i Jack. Miłość z boiska" Dahlia Adler

 


Nie da się ukryć, że Dahlia Adler to niekwestionowana wybitna postać w świecie literatury kobiecej. Pewnie też z tego powodu nie mogę doczekać się jej kolejnych powieści. Nie inaczej było w przypadku tej wydanej przez wydawnictwo Beya. ,,Amber i Jack. Miłość z boi" Dahlii Adler to jedno z tych wciągających wydań, z którym miałam okazję zapoznać się w ostatnim czasie. 

Amber działała w szkolnej drużynie chearliderek. Lider zespołu futbolowego zmarł, a jego miejsce miał zająć nieznany nikomu Jack. Z czasem okazało się jednak, że Jack tak naprawdę jest dziewczyną, a dodatkowo mimo początkowej niechęci Amber się w niej zakochała.

Dahlia Adler zabiera nas w świat miłości i tego, że nie wszystko jest takie, jak prezentuje się na pierwszy rzut oka w związku z tym w przypadku chęci poznania lektury ,,Amber i Jack. Miłość z boiska" Dahlii Adler należy przygotować sobie sporo czasu na przemyślenie tego, w jaki sposób odbiorca chciałby zachować się właśnie w takiej miłosnej sytuacji.

Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem. 

5 komentarzy:

 1. Dahlia Adler - nie miałam jeszcze okazji czytac żadnej z jej ksiązek, także musze nadrobić
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyznam, że brzmi dziwnie, szczególnie, że raczej w tego typu sportach drużyny są dzielone na damskie i męskie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy wcześniej nie słyszałam o tej autorce. Chyba czas to zmienić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie czytałam książek tej autorki. Nie sądzę żeby wpadły mi w ręce

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi bardzo ciekawie, będę miała na uwadze

  OdpowiedzUsuń