Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 4 grudnia 2023

,,Reporterka" Anna Crevan

 ,,Reporterka" wciąga od samego początku.


Z przyjemnością stawiam na nowe dla mnie nazwiska na polskim rynku wydawniczym, więc tym razem nie mogło też być inaczej. Jestem bardzo zadowolona z faktu, że miałam okazję zapoznać się z tą powieścią. Jest to typowo lekka lektura na jedno wolne popołudnie. O czym jest ,,Reporterka" Anny Crevan? Nie sposób nie zwrócić uwagi na to, że ta książka polskiej autorki idealnie sprawdzi się w wolny dzień. 

W powieści ,,Reporterka" Anny Crevan główną bohaterką jest Joan, która pracowała w lokalu gastronomicznym i dodatkowo zbierała informacje na temat świata przestępczego. Praca w tym miejscu była dla niej idealnym miejscem do tego, by móc zdobywać cenne informacje. Niekoniecznie jednak wszystkim podobała się jej działalność.

Pozycja została zakwalifikowana gatunku romans i została napisana w bardzo lekki sposób. Czytelnicy na pewno nie będą mogli się już doczekać kolejnych stron tego wydania, gdyż można się z nim zapoznać z naprawdę sporym zainteresowaniem odbiorców. Bez wątpienia ,,Reporterka" Anny Crevan jest jednym z tych wydań polskich twórców, na które można przeznaczyć swój wolny czas. 

Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem. 

2 komentarze:

  1. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Brzmi nieźle, chętnie po nią sięgnę, dziękuję za polecenie

    OdpowiedzUsuń