Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 9 grudnia 2023

,,Boski Diavolo" Katarzyna Mak


 

Choć nie miałam wcześniej styczności z dłuższą formą wypowiedzi Katarzyny Mak, jakieś przeczucie zachęciło mnie, by zapoznać się z ,,Boskim Diavolo". Wieczorem chwyciłam za ten tytuł z myślą, że przeczytam 30, może 60 stron i odłożę. Jakież było moje niesamowite zdumienie, gdy okazało się, że jestem w połowie, dochodzi północ i czas byłoby położyć się spać. Następnego dnia jednak nie mogłam pojechać na wycieczkę, zanim nie przeczytałam ostatniego zdania. 

Na końcu znów prawie się popłakałam, co nie zdarza mi się często. Świadczy to o wybitnym talencie Autorki oraz skonstruowaniu fabuły w taki sposób, że dosłownie się przez nią płynęło i nie sposób było się zatrzymać. To kolejna ciekawa lektura, od której nie sposób się oderwać. Przy chwili dłuższego czasu zapoznam się także z innymi książkami Katarzyny Mak. Coś mi się wydaje, że zostanę jej wierną fanką, jeśli są tak dobre jak ,,Boski Diavolo". 

Autorka stworzyła naprawdę świetnie skonstruowaną powieść. Połączenie polskiej wprawy wedding planerki z oprawą ślubu na Sycylii, który miał być wyłącznie obowiązkiem, zwiastowało naprawdę świetną lekturę. To właśnie wtedy nastąpiło zapoznanie się Izabelli z Diavolo, które miało nie skończyć się wyłącznie pierwszym spotkaniem.

Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem. 

1 komentarz: