Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 31 grudnia 2023

,,Wilk i Polny Kwiat" Ella Fields

     ,,Wilk i Polny Kwiat" to pełna sprzeczności historia, której warto dać szansę. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Ella Fields to autorka, której kilka powieści ukazało się także w Polsce. Nie słyszałam o niej wcześniej, jednak postanowiłam dać szansę ostatniej nowości wydanej nakładem wydawnictwa Kobiece. Mowa oczywiście o tytule ,,Wilk i Polny Kwiat". Jest to historia, którą można czytać jako odrębną całość, jednak świat przedstawiony w powieści czytelnicy mogą poznać, zapoznając się z ,,Krwawy Król i Łabędź". Początkowo nie mogłam zrozumieć, o co właściwie chodzi, miałam momenty niedopowiedzeń, ale gdzieś po kilkudziesięciu stronach to uczucie zniknęło, a ja zagłębiłam się bez reszty w świat wilków, ludzi i książęcych rodów.

Tym razem głównymi bohaterami zostaje Astrantia, jej mąż Rorn Jade, władca Vordanu oraz wilk Scythe. Astrantia mieszkała razem z ojcem niedaleko dworu, gdzie debiutowała na swoim pierwszym balu. Stara wiedźma przepowiedziała jej, że odda serce prawdziwemu królowi i tak też się stało. Razem z Rornem przeżyła szczęśliwe lata. Ostatnie zdarzenia jednak sprawiły, że nie chciała dalej na niego patrzeć i przeniosła się do tawerny, gdzie poznała Scythe'a. Przygoda okazała się czymś więcej niż przypadkowym spotkaniem, a to mogło zaważyć nie tylko na losie dwójki zainteresowanych...

Nie da się ukryć, że jest to magiczna, pełna fantastyki historia, w której bohaterowie mają nietuzinkowe moce. Astrantia może przenosić się między królestwami, Scythe przybiera postać wilka, gdy jest mu to potrzebne. Pomiędzy tymi zdarzeniami dowiadujemy się co nieco o ich przeszłości. Narracja także prowadzona jest z kilku perspektyw — władcy, żony i wilka, który dowodzi swoimi żołnierzami. To prawdziwa karuzela zdarzeń, w którą jednak bardzo szybko idzie się wkręcić. 

,,Wilk i Polny Kwiat" to bardzo udana książka autorstwa Elli Fields, z którą warto się zapoznać. Obowiązkowa dla miłośników uniwersum, które można poznać w ,,Krwawym Królu i Łabędziu". Ten wątek, choć nieco poboczny, zostanie rozbudowany w drugiej części książki. Nie możecie przepuścić okazji, by dowiedzieć się, jakie dalsze losy spotkały poznanych wcześniej bohaterów. Serdecznie polecam. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

3 komentarze:

  1. Nie moje klimaty. Książka na pewno znajdzie swoich odbiorców

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie słyszałam o tej książce. Dawno nie czytałam czegoś takiego. Chętnie jej poszukam

    OdpowiedzUsuń