Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 12 stycznia 2024

,,After. Tom 2. Powieść graficzna" Anna Todd

,,After. Tom 2. Powieść graficzna" Anny Todd to doskonała wersja graficzna znanej serii autorki. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Anna Todd, zamieszczając swoją historię pod nazwą ,,After" na serwisie Wattpad z pewnością przed laty nie spodziewała się, że historia Tessy i Hardina osiągnie taką popularność. Na początku okazało się, że ogromnym zainteresowaniem wśród odbiorców cieszą się wydawane kolejne tomy. Zakończyło się na czterech, jednak to nie usatysfakcjonowało odbiorców. Powstały kolejne filmy, w Polsce możemy obejrzeć je również w serwisach z filmami. Nie da się ukryć, że ,,After" to coś więcej, niż kolejny erotyk. Kiedy przed laty książki zaczęły pojawiać się na polskim rynku, sama byłam ich stałą fanką. Tymczasem po latach postanowiłam sprawdzić, jakie wrażenie wywrze na mnie kolejna odsłona tej historii. Doczekaliśmy się powieści graficznej.

Cykl opiera się na tym, że Theresa wychowywana przez mamę po rozwodzie rodziców musiała ciężko pracować, by znaleźć się tam, gdzie jest. Jej marzeniem jest dostanie się na Washington Central University. Tak też się dzieje. Rok później ma dołączyć do niej jej chłopak, Noah. Tymczasem jednak okazuje się, że studenckie życie nieco przytłacza Tessę. Tym bardziej, że jej współlokatorka nie stroni od imprez. Na jednej z nich poznaje niepokornego Hardina. Chłopaka, który skrywa twardziela, tymczasem nie może pozbierać się po tym, jak jego ojciec znajduje sobie nową partnerkę, z którą zamierza się ożenić. Tak różni, a jednocześnie tak samo potrzebują miłości. Co było dalej? Doskonała kreska i historia, od której nie sposób się oderwać.

Cieszę się, że obecnie ukazała się powieść graficzna o tych bohaterach. Jest to doskonała okazja ku temu, by ponownie móc wrócić do tej historii. ,,After. Tom 2. Powieść graficzna" Anny Todd nie jest obszerna, więc z powodzeniem można się z nią zapoznać w niecałą godzinę. Na zakończenie znajdują się też wstawki od rysownika, które pokazują, w jaki sposób powstają szkice. Twórca musi zastanowić się, gdzie umieścić dymki od dialogów, jak rozmieścić odpowiednie sceny. Napiszę tak. Ponownie przypomniałam sobie, za co przed laty pokochałam ,,After". Jeśli jeszcze nie miałaś okazji zapoznać się z tą serią, obecnie wydana powieść graficzna jest świetnym początkiem. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

1 komentarz:

  1. Dużo dobrego słyszałam o tej serii, ale jakoś mnie do niej nie ciągnie.

    OdpowiedzUsuń