Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 8 stycznia 2024

,,Zakład" Max Monroe

Z przyjemnością stawiam na nowe dla mnie nazwiska na polskim rynku wydawniczym, więc tym razem nie mogło też być inaczej. Jestem bardzo zadowolona z faktu, że miałam okazję zapoznać się z tą powieścią. Jest to typowo lekka lektura na jedno wolne popołudnie. Nie sposób nie zwrócić uwagi na to, że ta książka zagranicznego twórcy idealnie sprawdzi się w wolny dzień. 

W powieści ,,Zakład", którą napisał Max Monroe, główny bohater bardzo lubił się zakładać oraz spędzać czas na przyjemnościach. Problem pojawił się wtedy, gdy odegrał rolę striptizera na wieczorze panieńskim. Panna młoda mająca brać udział w tym spotkaniu mials jednak siostrę bliźniaczkę, a to mogło wiele skomplikować.

Pozycja została zakwalifikowana do gatunku romans i jest napisana w bardzo lekki sposób. Czytelnicy na pewno nie będą mogli się już doczekać kolejnych stron tego wydania, gdyż można się z nim zapoznać z naprawdę sporym zainteresowaniem odbiorców. Bez wątpienia ,,Zakład" jest jednym z tych wydań zagranicznych twórców, na które można przeznaczyć swój wolny czas. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Editio red.

1 komentarz: