Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 7 kwietnia 2024

,,Oscarowe wojny. Historia Hollywood pisana złotem, potem i łzami" Michael Schulman
Zatopienie się w wolny dzień w dość powolną szybką lekturę w tym okresie i przez kolejnych kilka miesięcy stanie się coraz bardziej popularne. W związku z tym ponownie wyszukuję lektur, w których można się zaczytać przez cały rok, a szczególnie w te wiosenne dni. Jedną z takich nowości jest wydanie, z którym miałam okazji zapoznać się z w ostatnim czasie. 

,,Oscarowe wojny. Historia Hollywood pisana złotem, potem i łzami" Michaela Schulmana są wydaniem, w którym od początku prześledzono dawanie Oscarów, zmiany, komplikacje, stosunek osób do tej nagrody. Ze względu na obszerność publikacji oraz stosunkowo drobną czcionkę zapoznawanie się z nią można rozpocząć od konkretnej osoby.

Dodatkowo na uwagę zasługuje bardzo przystępny styl. Niebanalna fabuła również jest ważnym punktem tej czytelniczej propozycji. Nie żałuję, że postanowiłam skusić się się tę książkę. ,,Oscarowe wojny. Historia Hollywood pisana złotem, potem i łzami" Michaela Schulmana to jedna z tych książek, która szczególnie może zainteresować miłośników kultury oraz Oscarów.Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem.


1 komentarz: