Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 31 sierpnia 2012

,,101 archaniołów" Dr Doreen Virtue - recenzja

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2011
Format : Książka
Ilość stron: 180
Półka: posiadam
Do kupienia: Merlin, Gandalf , Talizman

Archaniołów jest bardzo wielu, lecz autorka postanowiła skupić się na 15, jej zdaniem najważniejszych. Różne źródła podają, ilu tam naprawdę ich istnieje. Okazuje się, że ich ilość jest zależna od religii. Archaniołów dzieli się na 9 chórów anielskich. Każdy z nich jest przedstawiany inaczej, dzięki czemu możemy ich rozpoznać. Każdy z nas może mieć kontakt z Archaniołami, niezależnie od kontaktu z Bogiem. Każdy z nich jest dokładnie opisany, w każdym aspekcie, np. ochrona duchowa, ochrona pojazdów, doradztwo dotyczące sensu życia. W książce ,,101 Archaniołów" znajdziemy informacje między innymi o Gabrielu, Rafaelu, czy Azraelu. Jakie są znaki od poszczególnych Archaniołów? Który Archanioł jest Twoim zodiakalnym patronem? Jaki kolor jest przypisywany każdemu z nich? 


Książka pomimo tego, że nie jest zbyr gruba zawiera wiele ciekawych informacji o 15 Archaniołach. Czyta się ją szybko, lekko, jest zrozumiale napisana. Plusem jest podzielenie jej na rozdziały o poszczególnych postaciach. Każdy z nich zawiera informacje typowe dla każdego z Archaniołów. Dobrym rozwiązaniem jest zebranie najważniejszych informacji o wszystkich Archaniołach na końcu książki. Jest ona doskonała dla ludzi w każdym wieku.

Moja ocena : 8,5/10

Za egzemplarz talii dziękuję wydawnictwu


10 komentarzy:

 1. Hm, może kiedyś spojrzę na tą pozycję (:

  http://odbiciewblekitnychoczach.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć,
  Nominowałam Twój blog do wyróżnienia Versinale Blogger Award. Szczegóły znajdziesz u mnie na blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nominowałam Twój blog do Versinale Blogger Award. Po szczegóły zapraszam do mnie:
  http://fabrykapomyslow50.blogspot.com/2012/08/niespodzianka-nominacja.html
  widzę, że już brałaś udział, ale komentarz dodam:)

  OdpowiedzUsuń