Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 31 sierpnia 2012

,,Talia miłości - Seksprzewodnik dla par" Emily Dubberley - recenzja

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2011
Format : Książka
Ilość stron: 52 karty + książeczka
Półka: posiadam
Do kupienia: Merlin, Gandalf , Talizman

Jak sam tytuł wskazuje jest to seria 52 kart z różnymi pozycjami seksualnymi. Do tego dołączona jest 16-stronicowa książeczk wprowadzająca nas w temat :) Pozycje są opisane bardzo szczegółowo, zaznaczony jest poziom trudności i przeciwskazania do wykonywania danej pozycji. Karty możemy pozostawiać w różnych miejscach, które tylko my będziemy znali, np. możemy wsadzić partnerowi do pracy i powiadomić go telefonicznie, że to go czeka po powrocie :D Z pewnością urozmaici takie postępowanie nasze życie seksualne. Można losować sobie karty lub wybrać te, które nam odpowiadają najbardziej i spośród nich wybierać te na które mamy ochotę. Możemy tasować, wybierać, przebierać, co kto lubi ;)


Talia uważam, że jest dość droga, ale może warta swojej ceny ? Wniesie nowy powiew zarówno dla młodego narzeczeństwa, ale myślę, że zarówno też dla małżeństwa ze stażem. Uważam, że to doskonały pomysł na prezent na wieczór panieński, czy kawalerski;) Ciekawa jestem miny Waszych partnerów, jak im pokażecie taką Talię miłości ;D

Moja ocena : 7,5/10

Za egzemplarz talii dziękuję wydawnictwu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz