Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 30 sierpnia 2012

,,Dzieci gotują - Kuchnie świata" Agnieszka Górska - recenzja

Wydawnictwo: Demart
Data wydania: 2007
Format : Książka
Ilość stron: 88
Półka: posiadam
Do kupienia: Merlin, Matras

Jest to kolejna książka z serii ,,Dzieci gotują" . O wydaniu z piknikami możecie przeczytać TU. W tej części jak sam tytuł mówi możemy znaleźć przepisy na proste dania z różnych zakątków świata. Znajdziemy sposób przygotowania ciasteczek z małem orzechowym ( kuchnia amerykańska) , naleśników kokosowych z bananami ( kuchnia indyjska), sos jogurtowy ( kuchnia egpiska), ale też na tradycyjny mazurek ( kuchnia polska). Razem zebranych jest 15 dań z różnych zakątków świata. Znów spotykamy się z Kuchcikiem i Marianną, która bierze czynny udział w szacie graficznej książki. Na początku znajdujemy miarki, jakimi będziemy posługiwali się w kuchni oraz miniaturki sprzętów kuchennych. Znów jest zaznaczony poziom trudności, ile czasu trwa przygotowanie posiłku , czy potrzebna jest pomoc dorosłych oraz ile np. ciasteczek uzyskamy. W książce znajdziemy bardzo dużo przepisów, a jakich, przekonacie się po jej zakupie ;)

Serię ,,Dzieci gotują" mogę z czystym sumieniem polecić każdej Mamie, każdemu nawet najmniejszemu Dziecku, małżeństwom, ale i młodzieży, ludziom starszym. Kuchnie świata uważam za ciekawe pomysły na różnorodne dania. Muszę szczerze przyznać, że od samego czytania chce już się podgryźć opisywane potrawy. Na początku znajduje się krótka zabawna opowiastka Kuchcika z koleżanką, które wprowadza nas w klimat opisywanego regionu. Każda czynność jest dokładnie opisana, co ułatwia wykonanie przepisu.

Moja ocena : 10/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu 


4 komentarze: