Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 29 sierpnia 2012

,,Dzieci gotują - Pikniki" Agnieszka Górska - recenzja

Wydawnictwo: Demart
Data wydania: 2010
Format : Książka
Ilość stron: 88
Półka: posiadam
Do kupienia: Merlin, Gandalf

Zanim wybierzemy się na piknik warto pamiętać o tym, że to nie tylko my bierzemy w nim udział i rozdzilić zadania na wszystkich uczestników po równo. Jedni niech będą odpowiedzialni za sałatki, inni za przekąski. Warto też przedtem zaplanować , co będziemy jedli i w jakie miejsce się wybierzemy. Po skończonym pikniku musimy pamiętać o tym, że nie jesteśmy sami w lesie, czy w ogrodzie i posprzątać po sobie. Nie możemy zostawiać po sobie żadnych śmieci, gdyż  wten sposób niszczymy przyrodę. A jakie dania przygotował dla nas Kuchcik? Czego dowiemy się z zabawnych historyjek? Jak przygotować Fantazyjną sałatkę?


Pomimo swojego już nastoletniego wieku jestem wprost zachwycona tą książką. Jest ona przeznaczona zarówno dla maluchów, którzy już coś potrafią robić w kuchni, jak i dla rodziców z dziećmi. Pary lub małżeństwa też znajdą w niej coś dla siebie. Prawda jest taka,  że ta książka napisana jest dla każdego z nas ! W środku znajduje się kilkanaście dań, które możemy wykorzystać na pikniku- są obrazki, dokładne instrukcje, co bardzo ułatwia sprawę. Książka napisana jest bardzo zrozumiałym językiem, przepisy przeplatane są historyjkami Kuchcika. ,,Dzieci gotują" jest po prostu fantastyczna !

Moja ocena : 10/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu 


4 komentarze: