Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 24 sierpnia 2012

,,W nadziei na lepsze jutro" Ewa Bauer - recenzja

Wydawnictwo: RW2010
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 174
Półka: e-book
Do kupienia: Merlin, Gandalf, RW2010

Anna i Robert stanowią szczęśliwą parę od czasu pobytu kobiety w Paryżu. Była tam ze swoim chłopakiem, Krzysztofem, jednak rozstali się. Tam poznała Roberta, pisali do siebie emaile, aż w końcu mężczyzna wyjechał z Paryża i związał się z Anną. Stanowili szczęśliwe małżeństwo, mieszkali w swoim domu, nie mieli zwierząt, bo gdy pojechali do schroniska to mężczyzna nie mógł zdecydować się na jakiegoś psa, gdyż wszystkie patrzyły na niego z litością, aby to właśnie je wziąć. Pewnego dnia otrzymali wiadomość , że była dziewczyna Roberta, Sabina będzie w Krakowie z siostrą Heleną i chciałaby się u nich zatrzymać, gdyż nie mają pieniędzy na hotel. Małżeństwo zgodziło się na to. Anna z Robertem chodzili do pracy, Sabina zwiedzała miasto, a Helena brała udział w sesji zdjęciowej bielizny, gdyż była modelką. Wszystko dobrze się układało, aż do czasu, gdy matka kobiety zachorowała i musiała z nią zamieszkać. Czy Robert zdradzi żonę? Z którą z sióstr połączy go numerek na jedną noc? Czy żona dowie się o zdradzie? Czy mu wybaczy?

Książka jest bardzo ciekawie napisana, już od pierwszych stron bardzo mi się spodobała. Jest to typowy romans, jednak mimo to czyta się go dobrze, fabuła nie jest taka, jak w innych książkach. Czyta się ją szybko, akcja toczy się kilkuwątkowo przez co możemy poznawać losy każdego z bohaterów. Mimo, że nigdy nie słyszałam o tej książce, ani nie czytałam żadnej innej książki tej autorki nie żałuję , że po nią sięgnęłam.

Moja ocena : 9/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz