Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 24 sierpnia 2012

,,Zdrowe odżywianie i higiena kobiety ciężarnej" Grażyna Tuchmacher - recenzja


Wydawnictwo: Impuls Oficyna
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 216
Półka: posiadam
Do kupienia: Merlin, Gandalf, Impuls Oficyna

Istnieje powiedzenie, że ciąża to nie choroba. Gdy będziemy jednak spodziewali się potomstwa warto nie brać na siebie zbyt dużo obowiązków, może nas w nich wyręczyć ukochany mężczyzna. Jeżeli praca jest stresująca możemy udać się na zwolnienie lekarskie - jest to dość powszechne w naszych czasach. W czasie ciąży wskazane jest, aby jeść dużo ryb, pić mleko - jeśli go nie lubimy możemy zastąpić go zółtym serem. Musimy dbać też o naszą higienę. W aptekach znajdują się specjalne preparaty dla kobiet ciężarnych. Najlepiej używać po porodzie jednego rodzaju, aby wiedzieć od czego dziecko może być uczulone. Warto też smarować się np. oliwką dla dzieci na rozstępy, nie możemy zapominać też o posmarowaniu brzucha. Jak odżywiać się w czasie ciąży? Ile kilogramów tyje przeciętna kobieta? Jak dbać o swoją higienę?

Książka jest bardzo ciekawie napisana, prostym językiem. Jest doskonała zarowno dla kobiet w ciąży, jak i tych, które dopiero planują potomstwo. Mi książka się bardzo podobała, jest podzielona na kilka rozdziałów, z których możemy wynieść dużo interesujących informacji :) Hitem okazało się około 130 stron przepisów, które możemy wykorzystywać każdego dnia , niekoniecznie będąc w ciąży ! Serdecznie polecam :)

Moja ocena : 10/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


2 komentarze:

  1. Wydaje mi się, że taka książka jest nie tylko dla kobiet w ciąży. ;) Z tego, co tam kojarzę, kobiety w ciąży muszą odżywiać się zdrowo, a to ważne chyba dla każdego :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No dokładnie, ta książka jest wspaniała i w przystępnej cenie ;D

      Usuń