Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 7 września 2012

,,Buddyzm dla współczesnej mamy" Sarah Napthali - recenzja


Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2009
Format : Książka
Ilość stron: 280
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlinSensus


Coraz częściej młode matki muszą spędzać czas samotnie, gdyż w chwili, gdy tylko narodziło się im dziecko zostają opuszczone przez znajomych, którzy już nie chcą utrzymywać z nimi kontaktów. Kobiety są coraz bardziej nieszczęśliwe, gdyż cały dzień muszą siedzieć z dzieckiem w domu. Gdy np. sprzątają dom cały czas zadręczają się, że powinny ten czas poświęcić dziecku. Nie warto się złościć, gdyż to i tak nic nie daje, a tylko niepotrzebnie się nakręcamy. Warto znaleźć w sobie szczęście wewnętrzne, które jest osiągalne przez każdą kobietę. Jak je osiągnąć? Co to szlachetna ośmioraka ścieżka? Dlaczego znajomi izolują się od młodych matek?

Książka bardzo mi się spodobała, może dlatego, że czytałam już kilka o buddyzmie, a więc i ta była ciekawa. Coraz częściej słyszy się teraz o młodych matkach bez znajomych, lecz nie rozumiem dlaczego tak się dzieje. Te kobiety nie są w niczym gorsze od kobiet bezdzietnych. Książka jest bardzo ciekawie napisana, zawiera dużo ciekawych wskazówek dla matek. Jest tym bardziej autentyczna, gdyż sama autorka ma dziecko i pisze ten poradnik na własnym przykładzie.


Moja ocena: 9,5/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


1 komentarz:

  1. Witam, chętnie odkupię tę książkę. Niestety jest nie do zdobycia przez internet. Co Ty na to Paulina? :)

    OdpowiedzUsuń