Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 7 września 2012

,,Fotografia smaku" Zofia Nasierowska - recenzja


Wydawnictwo: Marginesy
Data wydania: 2011
Format : Książka
Ilość stron: 184
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlinMatras


20 lat wcześniej w Warszawie było mało restauracji, gdzie można było się dobrze najeść, dlatego kobiety gotowały w domu. Gotowały matki, teściowe, gosposie. jedni byli zapraszani przez drugim, przez co powstawały coraz to nowsze dania, bo każda pani domu chciała zabłysnąć przed znajomymi. Potem nastał okres kupowania na kartki, gdzie dzięki drobnym łapówkom można było dostać lepsze produkty. Po okresie totalitaryzmu autorka wraz z mężem założyli pensjonat na Mazurach, gdzie doskonale im się wiodło. Słynna pani fotograf musiała przekształcić się w kucharkę. Przepisy czerpała z własnego domu, przepisów babci, które cały czas udoskonalała. Już od najmłodszych lat zajmowała się gotowaniem. Jakie słynne osoby były u niej w gościnie? Jak oprawiać rybę? Z której strony podaje się dania?


Książka już od pierwszych stron bardzo mi się spodobała , tym bardziej  że współgra z tematyką mojego bloga i będę mogła wykorzystać kilka przepisów :) Jest bardzo ciekawie napisana, przepisy są przeplatane poradami domowymi, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Dużo dań jeszcze nie robiłam, lecz chciałabym je wykonać. Myślę, że książka przyda się wszystkim, którzy gotują i chcą poznać nowe dania lub też dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z gotowaniem.

Moja ocena : 10/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


6 komentarzy: