Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 2 września 2012

,,Chcesz być normalny czy szczęśliwy? " Robert Betz - recenzja


Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 192
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin, Talizman


Każdy z nas po części czuje się dzieckiem, choć nie do końca zdajemy sobie z tego sprawę. Większość z nas, gdy wstaje rano od razu nie jest zadowolona. Musimy zmienić swoje nastawienie, gdyż taki humor będziemy mieli przez cały dzień. Gdy czegoś nie możemy odnaleźć od razu wpadamy w złość i szukamy na siłę. Powinniśmy usiąść spokojnie, wypić szklankę herbaty i zastanowić się, gdzie daną rzecz zostawiliśmy. Rozpamiętujemy też rzeczy, które działy się w naszym dzieciństwie, zamiast myśleć o przyszłości. Nasze stosunki z innymi ludźmi na pewno mają duży wpływ na nasze życie. Po opuszczeniu domu rodzinnego czujemy się wolni. Ale czy naprawdę tak jest? Czy czas leczy rany? Jakie będą nasze stosunki z innymi ludźmi?

Książka bardzo mi się spodobała już od pierwszych chwil i wprost nie mogłam się od niej oderwać ! Napisana jest językiem prostym, zrozumiałym, najważniejsze rzeczy napisane są wytłuszczonym drukiem. Nie ma w niej rzeczy niepotrzebnych, przynudzania, autor bardzo ciekawie pisze. Jest on psychologiem, więc może dlatego książkę tak dobrze się czyta. Uważam, że każdy z nas znajdzie w niej coś dla siebie.

Moja ocena : 9,5/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz