Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 6 września 2012

,,Ciąża i narodziny fundamentem przyszłości dziecka" pod redakcją naukową Emilii Lichtenberg-Kokoszki i Ewy Janiuk - recenzja


Wydawnictwo: Impuls Oficyna
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 168
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin, Impuls Oficyna
Kobiety 3 miesiące przed planowanym zajściem w ciążę powinny wykonać niezbędne badania. Przyszła matka powinna w ciąży przytyć między 12,a 16 kg. Gdy będzie zbyt chuda jest to niedobre dla dziecka, jednak jak będzie zbyt otyła to też niedobrze. Położne są odpowiedzialne za pomoc zarówno matce, ojcu, jak i dziecku. Kobieta w ciąży powinna jeść produkty, które potrzebuje w szczególności energię, białko, tłuszcze, makro i mikroelementy oraz witaminy. Czy utrata pierwszego dziecka ma jakieś skutki psychiczne przy kolejnej ciąży? Czy aktywność fizyczna jest wskazana? Dlaczego kobiety tak często odczuwają bóle?

Książka na pewno jest skierowana do kobiet w ciąży i posiadających małe dziecko. Mnie osobiście za bardzo nie zachwyciła, może dlatego, że nie mam jeszcze potomstwa. Napisana jest przez kilku autorów, co daje inny pogląd na omawiane sprawy.

Moja ocena : 7/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz