Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 30 września 2012

,, Cienie przeszłości" Penny Jordan - recenzja


Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 492
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlin, Matras
Penny Jordan od najmłodszych lat uwielbiała wymyślać bajki na dobranoc, gdzie główną bohaterką była oczywiście jej siostra. Później zaczęła pisać romanse, pisze w otoczeniu 4 psów i 2 kotów .

Leo i Wilhelm byli braćmi, od zawsze było wiadomo, że drugi z nich przejmie firmę farmacetyczną po ojcu, Hessler Chemie. Starszy mężczyzna jednak zmarł, a jej nowym właścicielem stał się Leo. Wilhelm uważał, że wszystko było ukartowane, a brat przekupił ojca przed śmiercią, gdy przebywał z nim w ostatnich chwilach życia. Sejf był otwarty. Mężczyzna znalazł w nim artykuły o firmie farmaceutycznej, która wykorzystywała aliantów do celów eksperymentalnych. Nie rozumiał, co to miało wspólnego z jego ojcem. W dokumentach pojawiała się nazwisko Carey'a, który miał związek z firmą doświadczalną. Dodatkowo rodzic miał zapisane dane z tych eksperymentów. Ojciec znęcał się nad matką, a synowie traktowali ją z pogardą i okrucieństwem. Leo postanowił zatrzymać informacje do siebie i samemu rozwikłać zagadkę. Czy mu się to uda? Jak Wilhelm zareaguje na testament ojca? Dlaczego mężczyzna zmienił go po śmierci żony ?

Było to już moje kolejne spotkanie z twórczością Penny Jordan. Czytałam wcześniej ,,Francuski pocalunek", romans, ale nie płytki, pełny zaskakujących zwrotów akcji. Z ciekawością podeszłam więc do ,,Cieni przeszłości" i nie zawiodłam się. Lektura w sam raz na niedzielne popołudnie, można się zrelaksować.

Powieść jest napisana językiem prostym, zrozumiałym dla przeciętnego czytelnika. Czyta się ją szybko, przyjemnie, doskonale odpręża, nie jest przewidywalna i to jest w niej bardzo fajne. Fabuła jest nietuzinkowa. Serdecznie polecam wszystkim miłośniczkom romansów, jak i powieści z wartką akcją !

Moja ocena : 9/10

Za egzemplarz książki dziękuję 12 komentarzy:

 1. zachęca do siebie
  a okładka bardzo mi sie podoba
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Wysoka ocena. Widzę, że muszę się za tą książką rozejrzeć. ;)

  A zimę lubisz?

  OdpowiedzUsuń
 3. O ho ho 9 punktów, do czegoś zobowiązuje:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie przeczytam, chociaż do tej pory nazwisko autorki kojarzyło mi się z średnimi romansami. Muszę zmienić swoje nastawienie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. czasem zazdroszczę ci takich niedzielnych popołudni ;)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna recenzja. Z chęcią przeczytam tę książkę:)

  OdpowiedzUsuń