Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 13 września 2012

,,Dzieci gotują" Agnieszka Górska - recenzja

Wydawnictwo: Demart
Data wydania: ?
Format : Książka
Ilość stron: 88
Półka: posiadam
Do kupienia: Demart

Agnieszka Górska jest autorką serii książek kulinarnych dla dzieci pod wspólną nazwą: „Dzieci gotują”. Znane do tej pory małym czytelnikom: „Dzieci gotują. Pikniki”, „Dzieci gotują. Kuchnie świata” oraz  „Wielka księga przepisów” cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem małych miłośników sztuki kulinarnej i ich mam. Kolejna książeczka z tej serii zawiera przepisy na pasty, ciasteczka, pizze i przekąski.

 Książka „Dzieci gotują” ma na celu zainteresowanie małych smakoszy sztuką gotowania i rozbudzenie w nich nie tylko talentów kulinarnych, ale również  manualnych i estetycznych. Dzieci oprócz gotowania uczą się rozkładania sztućców, dekorowania i podawania potraw. To wspaniały sposób nauki przez zabawę. Na końcu pojawia się nie tylko duma i satysfakcja z udanej potrawy, ale też wiedza o kuchennych akcesoriach i użytych w przepisie składnikach. Dziecko uczy się również cierpliwości, bo na efekt pracy trzeba czasem trochę zaczekać :).

Czytałam już książki z tej serii i jestem ich wielką fanką. Z radością przyjęłam kolejny zbiór prostych i zabawnie opracowanych przepisów. Tym razem również się nie zawiodłam i czekam na kolejne części. Według mnie cel został w pełni osiągnięty.

Moja ocena : 10/10


Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu 6 komentarzy:

  1. Z chęcią dołączę do obserwatorów Twojego bloga. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. może kiedyś mi się przyda ta pozycja :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dostałam kiedyś tę książkę w prezencie i o ile do dzieci zaliczyć mnie można z trudem, to pozycja jest cały czas w użyciu. A pierniczki z tej książki to już nasza rodzinna, świąteczna tradycja. Są świetne!

    OdpowiedzUsuń