Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 26 września 2012

Herbata biała - Pai Mu Tan - recenzja

Postanowiłam dziś przetestować herbatę białą, którą otrzymałam dzięki uprzejmości firmy Camelliatea :) Dawno nie piłam tak dobrej herbaty !


I po zaparzeniu:


Moja opinia:

Herbata jest bardzo aromatyczna, a zarazem delikatna. Do jej posłodzenia użyłam Pałeczki cukrowej brązowej, która była razem w zestawie. Uważam to za fajny zamiennik zwykłego cukru. Pycha. Serdecznie wszystkim ją polecam.

Za możliwość przetestowania herbaty dziękuję firmie Camelliatea i zapraszam na stronę : http://camelliatea.pl


10 komentarzy:

 1. na mnie własnie tez czeka ta herbatka :) chyba sobie ją dziś zrobię, narobiłaś mi smaka

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam białą herbatę. Ma taki delikatny, subtelny smak i mnóstwo właściwości leczniczych:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam zarówno białą jak i zieloną herbatę :)niestety z tą firmą nie miałam jeszcze do czynienia :) ale jak tak polecasz to może się skuszę :D

  http://linde-lo.blogspot.com/ -Moda w moim stylu :)
  Obserwujemy?

  OdpowiedzUsuń
 4. nigdy nie piłam białej herbaty, uwielbiam zielone w różnych smakach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. zaciekawiłaś mnie, bo ja piłam białą herbatę, ale z jakieś innej firmy i była ohydna. Myślałam, że tak właśnie ma smakować biała herbata.

  OdpowiedzUsuń