Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 27 września 2012

,,Pewnego lata" Nora Roberts - recenzja


Wydawnictwo: Mira
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 256
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlin, Matras
Nora Roberts, a właściwie Eleanor Marie Robertson to amerykańska pisarka. Od lat 80. tworzy książki, które łączą w sobie wątki romantyczne, przygodowe, sensacyjne i obyczajowe. Debiutowała sagą ,,Irlandzka wróżka" w 1981 r.

Shade Colby to ceniony fotograf, bardzo lubi pracować sam. Jego fotografie mają w sobie coż nadzwyczajnego, nie widzie wyczuć punktu widzenia autora. Bryan Mitchell do wszystkiego doszła sama, przez jej pracę rozpadło się małżeństwo, gdyż mąż zarzucał jej, że za dużo czasu spędza na wykonywaniu fotografii. Prace Bryan są zupełnie inne, niż mężczyzny. Można zauważyć w nich uczuciowość, ruch. Kobieta bardzo ceniła twórczość Shade'a. Gdy była jeszcze biedna za ostatnie pieniądze kupiła jedną z jego fotografii, aby zobaczyć jego styl. Teraz obydwoje otrzymali propozycję wyjazdu do Ameryki na 3 miesiące, aby zrobić zdjęcia dla magazynu. Jak powiedzie im się na wyjeździe? Czy między nimi zaiskrzy?

Książka opowiada o tym, że pomimo przeciwieństw ludzie mogą być ze sobą, choć na początku wydawało się to prawie, że niemożliwe. Piękne jest to, że każdy z nas ma inne poglądy i nie jesteśmy tacy sami. Nie musimy się zmieniać, postarajmy się natomiast zaakceptować siebie takimi, jakimi jesteśmy. To samo tyczy się naszych partnerów ;)

Miałam już kiedyś styczność z powieścią Pani Nory Roberts, dlatego z chęcią sięgnęłam po ,,Pewnego lata" . I tym razem się nie zawiodłam. Książka ma bardzo ciekawą fabułę, akcja jest nieprzewidywalna, do końca nie mamy pewności, czy główni bohaterowie będą razem.

Powieść jest napisana bardzo prostym językiem, ma w sobie wątek miłosny, więc wszyscy znajdą coś dla siebie. Fabuła jest nietuzinkowa. Pomimo faktu, że jest to romans fajnym pomysłem było wprowadzenie dwójki fotografów, którzy mają razem pracować, mimo sprzecznych poglądów. Powieść odzwierciedla zwykłe, codzienne życie każdego z nas. Doskonale nadaje się na jesienne ,długie wieczory.

Dzieło przeznaczone jest dla wszystkich, którzy wierzą w prawdziwą miłość i chcą się zrelaksować , oderwać od codziennego życia i przenieść się w świat marzeń ;)

Moja ocena : 9,5/10

Za egzemplarz książki dziękuję 6 komentarzy:

 1. Świetna recenzja, bardzo lubię ksiażki Nory Roberts.

  OdpowiedzUsuń
 2. Po przeczytaniu recenzji stwierdzam że książka idealna dla mnie :)
  Chętnie bym sobie zamówiła. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Już od dawna planuję przeczytać którąś z powieści Nory Roberts, na razie jakoś nie wychodzi, ale może "Pewnego lata" to zmieni.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń