Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 2 września 2012

,,Osioł w okularach" Dr Mirsakarim Norbekov - recenzja


Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 336
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin, Talizman


Autor książki sam miał problemy, jednak z biegiem lat poradził sobie z nimi. Przywołana zostaje opowieść o pewnym królu, który chorował. Wszyscy lekarze nie mogli mu pomóc, przez co stracili głowy. W mieście nie pozostał już ani jeden lekarz, który zadowoliłby króla. Był tylko jeden mężczyzna, który leczył, używając przy tym przekleństw. Sługa bał się o tym powiedzieć, gdyż był pewny, że król go wtedy zabije. Mężczyzna stosował niezbyt miłe metody, jednak doprowadził do uleczenia króla. Autor jest zdania, że i w każdym z nas może nastąpić uzdrowienie. Jest pewien, że na pewno nikt z nas nie pamięta ludzi, których widział poprzedniego dnia i nie potrafi opisać ich wyglądu i ubrania. Gdybyśmy jednak jechali np. autobusem i wsadzili głowę pomiędzy zamykające się drzwi i przejechali tak jeden przystanek to wtedy na pewno w pamięci utkwiłyby nam szczegóły. Dlaczego lenistwo ma taki wpływ na nasze życie? Jak sobie z nim radzić? Jakie ćwiczenia wykonywać, aby poprawić swój wzrok? W jakim celu nosimy okulary?


Dr Mirsakarim Norbekov pisze książki w sposób kontrowersyjny, mają one wywołać w nas negatywne emocje, mamy być zdenerwowani, czytająć jego poradniki. I po części mu się to udaje. Mnie jednak niektóre sytuacje w tej książce raczej bawiły, niż złościły :) Poradnik jest napisany językiem zrozumiałym, zawiera dużo konkretnych informacji, które mogą przydać się każdemu z nas. Gdy będziemy czytać tą książke na pewno nie będziemy się przy niej nudzić i przeczytamy ją z wielką przyjemnością.

Moja ocena : 10/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwuKsiążka została przeczytana w ramach wyzwań czytelniczych - temat literatura rosyjska :


1 komentarz:

  1. A może przy okazji się dowiem... jak to widzicie - https://kniz.pl/oklejanie-drzwi-i-okien-folia-samoprzylepna/ ? Czy oklejanie drzwi w Krakowie przynosi trwały efekt? To nie jest na chwilę?

    OdpowiedzUsuń