Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 20 września 2012

,,Powiedz dobranoc bezsenności. Jak zdrowo spać i lepiej żyć." Dr Gregg D. Jacobs - recenzja


Wydawnictwo: Studio Astropscyhologii
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 304
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin, Talizman


Dr Gregg D. Jacobs to spejcalista zajmujący się leczeniem bezsenności. Od lat uświadania ludzi, jak zarzywanie środków nasennych może wpłynąć na nasze życie i zdecydowanie je odradza. Preferuje naturalne techniki pozwalające nam zasnąć.

Wielu z nas na pewno zmaga się z problemem bezsenności nawet wtedy, gdy nie do końca zdajemy sobie z tego sprawę. Lekarze nie podejmują tego tematu. Z jednej strony dlatego, że nie uczą ich o tej chorobie na studiach, z drugiej strony nie znają na nią skutecznego środka, więc nie chcą nam zaszkodzić. Problem bezsenności jest bardzo uciążliwy. Przez to, że nie możemy się wyspać cały dzień chodzimy niewyspani, podrażnieni, poirytowani. Często w nocy nie możemy zasnąć, a gdy rano dzwoni budzik nie chce nam się wstawać. Zażrywanie środków nasennych i innych wspomagaczy nie jest wskazane. Jak radzić sobie z bezsennością? Czy to, co jemy ma wpływ na nasz sen? Jak radzić sobie ze stresem, aby nie zaburzał snu?

Książka podejmuje bardzo ważny problem w naszym życiu - problem snu. Dotyczy on wszystkich ludzi już od dawna, ale teraz możemy sobie jakoś ulżyć.

Na początku znajduje się dość długi wstęp informujący nas , co to sen i o wszystkim, co jest z nim związane. Moim zdaniem jest to trochę przydługa część poradnika, zaczyna nużyć.

Następnie następują się już ciekawsze rzeczy. Są podane przykłady ludzi, których spotykają te same problemy, co nas i także musieli sobie z nimi poradzić. Jest to zdecydowanie bardziej interesująca część lektury.

Poradnik jest napisany w sposób bardzo ciekawy. Jest w nim zawarte bardzo wiele cennych informacji i porad. Znajduje się także nasz dziennik snu.

Utwór podzielony jest na części, dzięki czemu łatwiej nam się czyta i możemy przerwać w każdej chwili. Każdy dział to inny problem.

Książka, jak najbardziej przyda się osobom cierpiącym na bezsenność.

Moja ocena : 8,5/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


3 komentarze:

 1. Ja strasznie podziwiam Ciebie za to ile czytasz!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niedługo to się, niestety, zmieni ...

   Usuń
  2. Witam.wiem.ze to moze nieaktualne ale szukam ksiażki powiedz bezsennosci dobranoc czy moze jakas pomoc na maila lidkamika64@wp.pl moja siosiostra prawie nie sypia 😢

   Usuń