Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 19 września 2012

,,Świadomy sen czyli jak podświadomość kształtuje Twoje życie" Karol Leopold Cetlin - recenzja


Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 168
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin, Talizman


Karol Leopold Cetlin interesuje się rozwojem osobistym i duchowym. Często uczestniczy w kursach, czyta dużo literatury. Jako kilkunastolatek zaintersował się parapsychologią i zaczął zgłębiać wiedzę na ten temat.

Często , gdy coś nam się śni, gdy obudzimy się rano nie pamiętamy tego. Ma na wpływ nasze wstawanie, otwieranie oczu. Najlepiej jest leżeć w jednej pozycji, jak najmniej się ruszać. Aby zapamiętać swoje sny powinniśmy kłaść się cały czas o jednej porze spać. Nie możemy się też przejadać, lepiej jeść małe porcje. Sami możemy sobie wyobrazić, co chcemy, aby nam się przyśniło, jednak nie możemy też przegiąć w drugą stronę, gdyż odniesie to odwrotny skutek. W jaki sposób zaplanować swój świadomy sen? Jakie rady daje nam autor?

Książka dotyczy także naszych czasów, gdyż każdy z nas chciałby świadomie zapamiętać to, co mu się śniło. Zazwyczaj każdy z nas zapamiętuje tylko jeden sen lub wcale. Z czasem z jednej nocy możemy zapamiętywać po kilka snów.

Poradnik jest napisany w sposób bardzo ciekawy i przystępny dla przeciętnego cztelnika. Jest podziloeny na rozdziały i podrozdziały, co ułatwia czytanie. Autor daje nam także swoje rady odnośnie świadomego zapamiętywania naszych snów. Gdy trochę poćwiczymy my takżę powinniśmy zapamiętywać swoje sny.

Utwór bardzo mi się spodobał ze względu na swoją tematykę. Jest on przeznaczony dla trochę starszych dzieci, nastolatków, ale także dla ludzi starszych. Moim zdaniem każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Moja ocena : 9/10


Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu2 komentarze:

  1. Oo,moja tematyka ^^ Chociaż tytuł sugerowałby bardziej książę na temat LD, niż jak zapamiętywać sny po przebudzeniu ;)

    OdpowiedzUsuń