Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 19 września 2012

,,Siedem duchowych praw superbohaterów. Obudź w sobie moc"Deepak Chopra i Gotham Chopra - recenzja


Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 184
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin, Talizman


Deepak Chopra ma dość duży dobytek pisarski. Napisał ponad pięćdziesiąt książek, sposród których wiele stało się bestsellerami. Jest jednym z czołowych nauczycieli nauk Wschodu.

Gotham Chorpa to autor, przedsiębiorca i znawca symboliki w literaturze ilustrowanej. Współpracował między innymi z Johnem Woo, Guyem Ritchie i Nicholasem Cage.

Autor, gdy był jeszcze małym chłopcem otrzymał od ojca komiksy, które bardzo mu się spodobały. Od tamtej pory, gdy jeżdzili do dziadków zawsze z podróży przywodził nowe nabytki, które kolekcjonował. Gdy sam został ojcem zaczął praktykować to samo u własnych dzieci. Takżę dawał im komiksy, czytał im je na dobranoc, nie kończąc. Rozstrzygnięcie opowiadania sami mieli sobie wyśnić. Rano wspólnie analizowali wyobraźnię dzieci dotyczącą zakończenia. Ukazała się takżę książka o superbohaterach. Kto do nich należy? Jaki jest nasz ulubiony bohater? czy Batman uległ przedawnieniu?

Książka opowiada o superbohaterach, choć istnieje ich kilkanaście tysięcy i czasem trudno wybrać nam tego jedynego. Czasem jednak warto się nad tym zastanowić.

Istnieje siedem praw superbohaterów : prawo równowagi, transformacji, mocy, miłości, kreatywności, intencji, transcendentencji. O co dokładnie w nich chodzi dowiecie się po przeczytaniu książki.

Utwór jest napisany językiem prostym, zrozumiałym dla przeciętnego czytelnika. Czyta się go szybko, nie ma w nim zbędnych informacji, napisany jest w sposób bardzo interesujący.

Myślę, że ta pozycja doskonale nadaje się dla osób, które fascynują się komiksami i są zainteresowani tym, aby bliżej poznać superbohaterów.

Moja ocena : 7,5/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


2 komentarze: