Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 14 października 2012

,,Angelus" Anna Gręda - recenzja

Wydawnictwo: WFW
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 220
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin


Anna Gręda to młoda pisarka z ogromnym potencjałem i wieloma ciekawymi pomysłami, niewątpliwie godnymi pochwały.

Ania to uczennica katowickiego liceum, która po śmierci ojca nie utrzymuje zbyt wielu kontaktów z przyjaciółmi. Zamknęła się w swoim świecie. Różni się od matki i siostry, nie stara się być do nich podobna. Na różnych uroczystościach śpiewa, gdyż ma podobno wielki talent. Matce bardzo zależy, aby Ania odniosła sukcesy w branży muzycznej. Poznaje Pawła i Dymitra, którzy są półaniołami. Ania i jej koleżanka Monika też podobno należą do tej grupy. Czy to prawda? Co to dla nich oznacza? Jak sobie poradzą z tą nowiną?

Książka opowiada o półaniołach, którymi stają się główni bohaterowie powieści. Pomysł jest niewątpliwie oryginalny, gdyż jeszcze nie spotkałam dzieła o tej tematyce.

Dzieło czyta się szybko, nie jest zbyt obszerne pod względem objętości. Napisane jest językiem zrozumiałym. Pomimo młodego wieku autorki zauważamy profesjonalny styl pisania.

Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością tej pani i nie jestem przekonana, czy sięgnę po więcej. Samo czytanie książki było dla mnie nadzywczaj męczące już od pierwszych stron. Opis z tyłu książki jest też nie za bardzo widoczny, przez co trudno go odczytać.

Po tą pozycję sięgnęłam dlatego, że sama chciałam wyrobić sobie opinię o ,,Angelus". Słyszałam różne zdania. Mi osobiśćie książka średnio się podobała. Były też dość interesujące momenty, jednak było ich według mnie trochę za mało.

,,Angelus" samo w sobie nie jest złe dla tych, którzy lubią nie zbyt długie opowieści o aniołach. Mnie jednak ta książka do końca nie przekonała.

Moja ocena : 6,5/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz