Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 30 października 2012

,, Mroczny welon" Linda Howard - recenzja

Wydawnictwo: G+J
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 340
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin, Matras

Linda Howard to jedna z największych gwiazd thrillerów romantycznych. Napisała około czterdziestu powieści, które sprzedano w nakładzie ponad 12 mln egzemplarzy na całym świecie ! Świadczy to o jej wielkim dorobku pisarskim.


Jaclyn Wilde wraz ze swoją matką Madelyn postanowiły założyć agencję Premier, która zajmowała się organizacją różnych uroczystości, szczególnie jednak ślubów i wesel. Obie panie miały swoje asystentki - Peach i Diedrę oraz całe grono wiernych kontrahentów, którzy pomagali, aby cała uroczystość przebiegała prawidłowo. Kobiety lubiły swoją pracę, jednak czasem zdarzały się kobiety takie, jak Carrie Edwards. Przyszła panna młoda co chwilę zmieniała decyzje, nie liczyła się z niczyim zdaniem. Najważniejsze było dla niej, że poślubi syna ważnego człowieka w mieście. Pewnego dnia miarka się jednak przebrała. Carrie uraziła krawcową do żywego, gdy ta oznajmiła jej, że nie ma już czasu, aby uszyć nowe suknie druhnom. Na domiar złego marudziła także przy wyborze welonu, a na koniec stwierdziła, że Jaclyn buntuje wszystkich przeciwko niej i ... wymierzyła jej policzek. Kobieta poprosiła, aby wszyscy opuścili salę, zagroziła niedoszłej pannie młodej, że wezwie policję, po czym została zwolniona. Przy wyjściu zauważyła wchodzącego mężczyzę, a niedługo potem dowiedziała się, że Carrie została zamordowana ! Śledztwo prowadził Eric Wilder, z którym noc wcześniej się kochała. W dodatku jest jedną z podejrzanych. Kto zabił Carrie Edwards? Czy Jaclyn ma szansę na związek z Ericiem?

Książka została napisana z głową, jest bardzo ciekawa, występuję zaskakujące zwroty akcji. Czytelnik z pewnością nie będzie się przy niej nudził. Pani Howard doskonale połączyła wątek kryminalny z namiętnym romansem, tak, więc zarówno fani kryminałów i miłości znajdą w niej coś dla siebie ;)

,,Mroczny welon" przyciągnął mnie już samą okładką, która jest nietuzinkowa i notką od wydawcy. Temat też wydaje się na czasie - uciążliwa panna młoda, z którą nikt nie może wytrzymać. Pytanie tylko, czy Carrie Edwards musiała zostać zamordowana i to jeszcze w tak brutalny sposób. Co gorsza, zabójca ma wspólniczkę, więc życie Jaclyn jest zagrożone !

Ja przy tej pozycji bawiłam się doskonale, do końca nie było prawie wiadomo, kto tak na prawdę zabił Carrie i dlaczego. Podejrzanych było bardzo wielu, gdyż kobieta miała bardzo trudny charakter.

Występuje też wątek miłosny. Czy możliwe jest, aby Jaclyn zaufała Ericowi, który zgodnie z procedurami musiał zabrać jej ubrania, aby zbadać, czy nie ma na nich śladu krwi ofiary? Czy dziewczyna wychowywana w niepełnej rodzinie zdolna będzie do takiego czynu? Tego dowiecie się po lekturze ,,Mrocznego welonu". Obiecuję, że nie będziecie się nudzić.

Moja ocena : 9/10

Za egzemplarz książki dziękuję 2 komentarze:

  1. kolejna świetnie zapowiadająca się książka ;)skąd Ty bierzesz te wszystkie rewelacyjne pozycje książkowe? a co lepsze skąd bierzesz czas na ich czytanie? ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja mam szósty zmysł do wybierania książek ;D W dzień czytam, w nocy śpię ;)

      Usuń