Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 4 października 2012

,,Słodko gorzko. Opowiadania o miłości. Antologia" Praca Zbiorowa - recenzja


Wydawnictwo: RW2010
Data wydania: -
Format : E-book
Ilość stron: -
Półka: posiadam
Do kupienia: RW2010,,Słodko gorzko" to książka składająca się z wielu krótkich opowiadań o miłości. Autorem każdej opowieści byłą inna osoba.

Mirek dawno temu spotykał się z Ewą, która miała już córkę. Nie związała się z ojcem dziecka, gdyż on chciał odłożyć ślub na rok później. To wydarzenie popsuło stosunki pomiędzy nimi. Wypłynęli razem w rejs, podczas którego Ewa utonęła, jak wszyscy myśleli. Po 20 latach spotkał ją jednak w hotelu. Zaprosił na swoją rocznicę ślubu z Agnieszką. Czy kobieta, którą spotkał to Ewa? Co dziewczynę łączyło z jego ukochaną? Czy zrozumiał, jak bardzo kochał obecną żonę?

Władek bardzo długo starał się o względy Moniki. Był bardzo nieśmiałym chłopcem, bał się pierwszy odezwać do dziewczyny, która bardzo mu się podobała. Gdy zostali parą spędzili ze sobą najszczęśliwsze lata życia. Nadszedł jednak dzień rozstania. Monika stwierdziła, że gdy będzie im to przeznaczone Władek jeszcze ją odnajdzie. Mężczyzna ożenił się z Agnieszką, która właśnie zmarła, a on trafił do szpitala z udarem. Czy odnalazł tam swoją miłość?

Książka opowiada o różnych historiach miłosnych. Każdego z nas mogło spotkać coś podobnego. Po latach także możemy odnaleźć swoją prawdziwą miłość. Musimy tylko bardzo w to wierzyć i pomóc naszemu przeznaczeniu.

Opowiadania napisane są językiem zrozumiałym dla czytelnika, są dość krótkie, więc nie ma zbędnych informacji. Każde z nich ma innego autora, co jest też dobrym pomysłem.

,,Słodko Gorzko. Opowiadania o miłości. Antologia" to doskonała powieść na jesienne wieczory, gdy chcemy poprawić sobie humor. Każdy z nas, kto wierzy w prawdziwą miłość, znajdzie w niej coś dla siebie.

Moja ocena : 7/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


9 komentarzy:

 1. Ogólnie nie przepadam za zbiorami opowiadań. Taki miły dla oka kawałek tekstu przypadnie ci do gustu, a szybko się kończy - jak to opowiadanie.
  Jedanak opowiadania o miłości, to już zupełnie inna sprawa ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię czytać o miłości i nie tylko, ale najbardziej przemawia do mnie literatura faktu, pamiętniki, biografie.

  OdpowiedzUsuń
 3. no właśnie szukam czegoś lekkiego i przyjemnego by nie obciążać mózgu po pracy :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Kto wie może sięgniemy po tę pozycję:))

  OdpowiedzUsuń