Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 18 listopada 2012

Karty ,,Przesłania aniołów" Dr Doreen Virtue - recenzja

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2009
Format : Książka
Ilość stron: 320
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Talizman

Doreen Virtue to znana na świecie autorka zajmująca się tematyką aniołów - jest doktorem psychologii i, zanim zajęła się pisaniem książek, spędziła wiele lat kierując szpitalnym wydziałem psychiatrycznym. Jej życie odmieniło się, gdy została cudem uratowana z sytuacji zagrożenia życia – ostrzegł ją wtedy anioł – choć wtedy nie wierzyła w nie. Od tamtej pory stale rozwija swoją komunikację z tymi pięknymi istotami. Wydała kilkanaście książek i kilka wspaniałych talii kart do kontaktu z aniołami. Jeździ po świecie i organizuje warsztaty dla osób, które chcą się nauczyć korzystać z dobrodziejstw komunikowania się z nimi..


Muszę przyznać, że byłam dość sceptycznie nastawiona do takich kart, chociaż horoskopy czytam, czasem wierzę, czasem nie, więc dlaczego miałabym nie zabawić się we wróżkę i sobie powróżyć. Sprawa tak naprawdę jest banalna. Karty tasujemy na wysokości serca, wybieramy 3. Z lewej oznacza przeszłość, środkowa - teraźniejszość i prawa - przyszłość. W trakcie tasowania cały czas musimy myśleć o pytaniu, które nas NAPRAWDĘ interesuje, to słowo jest podkreślone, gdyż tylko wtedy Aniołowie mogą nam zesłać znaki... Trochę to komiczne się wydaje, bynajmniej jak dla mnie, ale nie po powróżeniu sobie. Muszę przyznać, że nie wiem, czy to bardziej kwestia wiary, ale te karty poważnie odzwierciedlają nasz stan umysłu, ducha, tego, czego pragniemy, o czym marzymy...

Do kart dołączona jest książeczka, która objaśnia nam, co szczegółowo każda karta oznacza. Trochę żałuję, że nie ma spisu treści, jednak pozycje są ułożone alfabetycznie, przez co łatwiej się szuka. Co do kart, są nieporęczne, trudno się je tasuje. Co do wyglądu, są bardzo ładne, mają złote obramówki, no cudne :)

Myślę, że to fajna pozycja nie tylko dla tych, którzy w to wierzą, ale też dla tych, którzy chcą się przekonać, czy to faktycznie działa. Ja z chęcią jeszcze do nich wrócę ;)

Moja ocena : 8/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


6 komentarzy:

 1. Nie wierzę w takie rzeczy, ale jeśli kogoś interesują takie wróżby, to takie karty będą świetne.

  OdpowiedzUsuń
 2. A mnie takie rzeczy interesują i chętnie bym takie karty przetestowała ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam takie rzeczy chociaż wiem ,że nie powinnam w nie wierzyć ;)

  Dzisiaj dotarły książki z wygranego candy !! Jestem przeszcześliwa - jak najszybciej zabieram się za czytanie - w mojej szafce zagościły pierwsze poradniki ;) Dziękuje :)

  OdpowiedzUsuń