Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 24 listopada 2012

,, Licencja na zaliczanie. Dowiedz się, jak zdać każdy egzamin" Marcin Matuszewski, Alicja Cholewa - recenzja

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 104
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlin, Matras

Marcin Matuszewski - twórca, właściciel Centrum Szkoleniowego Intelektualnie.pl oraz sieci szkół pod tą samą marką. Od lat pasjonuje się szkoleniami, technikami efektywnej nauki oraz biznesem. Pomysłodawca oraz współtwórca wielu innowacyjnych programów szkoleniowych.

Dzisiejsze pokolenie jest wychowywane na bazie Internetu. Jeszcze nasi rodzice, czy dziadkowie musieli iść do biblioteki, czy czytelni i przeglądać wiele ksiąg w poszukiwaniu potrzebnej informacji. Dziś natomiast wystarczy jedno kliknięcie. Bardzo źle to wpływa na naszą pamięć i koncentrację. Udowodniono, że kobiety mogą wykonywać wiele czynności jednocześnie, bo mają podzielną uwagę, natomiast mężczyźni tylko jedną. Podejrzewano, że wynika to z tego, że ojciec rodziny w dawnych czasach musiał się skupić typowo na polowaniu, jego wybranka mogła zajmować się wieloma rzeczami jednocześnie.


Książka ma pomóc nam nauczyć się efektywnie do egzaminu, testu zawodowego, sprawdzianu. Podane są również sposoby, jak szybciej czytać. Przeciętny Polak czyta 100,200 słów na minutę, a powinniśmy czytać ok. 500. Stwierdzono, że lepiej jest czytać szybko, bo wtedy nasze myśli skupiają się na temacie, a jeżeli wolniej to myślimy o wszystkim dookoła.

Ważnym elementem naszej nauki jest zaplanowanie sobie, co dokładnie będziemy robili i wypisanie wszystkich czynności, które mamy zamiar wykonać. W przeciwnym wypadku będziemy robili inne, tzw. zapychacze czasu. Jeżeli ktoś chce dowiedzieć się więcej, zapraszam do lektury. Cena pozycji to jedynie 21,90 zł.

Mi ta książka bardzo mi się spodobała i będę często do niej sięgała. Jest napisana prostym językiem, zrozumiałym dla przeciętnego człowieka. Bardzo dużo jest przykładów na przećwiczenie zaprezentowanych technik.

Moja ocena : 9/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


2 komentarze:

  1. Z jednej strony dostrzegam wszystkie zalety tej książki, ale z drugiej sądzę, że nikt nigdy nie wymyślił lepszego sposobu zdobywania wiedzy niż rzetelne spotkanie z książkami i podręcznikami.

    OdpowiedzUsuń