Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 17 listopada 2012

,,Niechętnie o sobie" Stanisław Mikulski - recenzja

Wydawnictwo: Melanż
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 424
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlin, Matras

Stanisław Mikulski jest znany przede wszystkim z roli Hansa Klossa ze ,,Stawki większej, niż życie".


Mężczyzna zagrał bardzo znaczącą rolę w serialu, przez co był urożsamiany z Klossem i bardzo rozpoznawalny na ulicy. Po części mu to przeszkadzało, jednak z czasem się przyzwyczaił. Oprócz gry w serialach grał też w teatrze, czym nikt się nie interesował. Do napisania książki namówiła go Małgosia, bardzo bliska mu osoba...

Chyba każdy z nas zna Stanisława Mikulskiego i ucieszył się, gdy powstała książka o tym autorze. Jest dość obszerna, jednak zawiera wiele ciekawych informacji o meżczyźnie.

Doskonałym uwieńczeniem opowieści są fotografie z życia autora. Przybliża nam to jego życie i sytuacje, w których się znalazł.

Język jest zrozumiały, czytelny, książkę czyta się szybko. Ja osobiście nie mogłam się od niej oderwać.

Na końcu znajduję się wykaz wszystkich miejsc, w których grał jakąś rolę. Moim zdaniem to bardzo fajny pomysł. Głównie grał w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Lublinie, od 1952-1964. 13 lat grał także w Teatrze Polskim w Warszawie. Najdłużęj jednak miał rolę w Teatrze Telewizji - aż 34 lata ! Ma na swoim koncie wiele ról filmowych i w serialach telewziyjnych.

Najnowszą nagrodą, jaką otrzymał była Ikona Polskiego Filmu wręczona podczas Kołobrzeskiego Festiwalu Filmowego ,,Sensacyjne Lato Filmów".

Dzięki tej pozycji możemy dowiedzieć się wielu nowych i intrygujących rzeczy o Stanisławie Mikulskim. Serdecznie zachęcam do przeczytania lektury ,,Niechętnie o sobie".

Moja ocena : 9/10
Za egzemplarz książki dziękuję 6 komentarzy:

 1. Chyba nie ma osoby która nie znała by tego Pana:) Z chęcią przeczytałabym tą książkę i dowiedziała się czegoś nowego :) Dodaje do obserwowanych i zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, Hans Kloss jest znany na całym świecie ;)

   Usuń
 2. Książka bardzo pomysłowa.:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się cieszę że znam Twoje blogi :) Dzięki Tobie mam już długa listę co poczytać.

  OdpowiedzUsuń