Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 30 listopada 2012

Plan miasta Poznań - plastik - skala 1: 20 000

,,Poznań – miasto na prawach powiatu w zachodniej Polsce, położone na Pojezierzu Wielkopolskim, nad Wartą, u ujścia Cybiny. Historyczna stolica Wielkopolski, od 1999 r. siedziba władz województwa wielkopolskiego i powiatu poznańskiego. Miasto stanowi istotny węzeł drogowy i kolejowy, funkcjonuje tu również międzynarodowy port lotniczy." Wikipedia
Mogłoby się wydawać, że to zwyczajny plan miasta taki, jak każdy inny, to teraz Was zdziwię, że wcale, a wcale nie :)

Po pierwsze jest laminowany, dzięki czemu zachowuje trwałość na dłużej. Uwielbiam takie połyskujące tło.Po drugie, zawiera wszystkie najnowsze ulice miasta, co jest bardzo pożyteczne, gdy wybieramy się w miejsca, które dopiero co powstały i nie mamy zielonego pojęcia jak tam trafić, a Google Maps to nie to samo, co podręczna mapa miasta.

Znajduje się również bardzo szczegółowa legenda. I tak, możemy się dowiedzieć, gdzie są granice miasta, tereny zabudowane, czy ogródki działkowe i sady.

W planie miasta są zaznaczone również okolice Poznania, przez co wiemy, z której strony mamy dojechać. Mapa jest bardzo profesjonalnie wykonana, jest czytelna.

Plan wypróbowałam osobiście podczas mojej wizyty w Poznaniu, byłam zachwycona, trafiłam w wyznaczone miejsce bez najmniejszego problemu !

Co do ceny, również nie jest jakaś wygórowana. 21 zł za takie cudeńko, to nie jest dużo ;)


Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu 


2 komentarze: