Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 6 listopada 2012

,,Prawdziwa królowa. Elżbieta II, jakiej nie znamy" Andrew Marr - recenzje

Wydawnictwo: Marginesy
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 256
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin, Matras

Andrew Marr od dobrych kilkudziesięciu lat skrzętnie gromadził on materiały, które dały podwaliny pod tę niezwykle wyczerpującą biografię. 


Królowa Elżbieta jest obecnie druga w kolejności pod względem długości panowania państwem. Pod względem wieku dawno już wyprzedziła swoich poprzedników. Dba o każdy szczegół, rzeadko wyrzuca rzeczy zniszczone przez upływ czasu. Książkę nie wtrąca się w jej sprawy - tylko ona czyta teczki z dokumentami. Jest królową od 60 lat. Nie rządzi poddanymi, lecz im służy. Dlaczego tak się dzieje? Na czym polega praca królowej?

Książka opowiada o losach królowej Elżbiety II. Jes bardzo obszerna i zawiera dużo nowych informacji, o których nikt z nas nie wiedział.

Napisana jest językiem zrozumiałym. Doskonałym uwieńczeniem faktów o królowej są fotografie, które ukazują kobietę. Bardzo podobał mi się ten dodatek.

Dzieło bardzo mi się spodobało, dzięki niemu dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy o Królowej Elżbiecie.

,,Prawdziwa królowa. Elżbieta II, jakiej nie znamy" polecam wszystkim, którzy chcieliby bliżej poznać życiorys królowej lub też pogłębić swoją wiedzę o niej.

Moja ocena : 8/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


12 komentarzy:

 1. Słyszałam o tej książce, chętnie bym przeczytała:)

  OdpowiedzUsuń
 2. O, zapowiada się ciekawa lektura. Chętnei dowiem się czegoś więcej o Królowej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakoś nie czuję chętki na tę książkę..
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyróżniłam Twojego bloga i zapraszam do blogowej zabawy:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaka to książka nie wtrąca się w pracę królowej?
  I kogo mają pokazywać zdjęci? Królowa jest kobietą... ex definitione

  OdpowiedzUsuń
 6. Przeczytałem te książkę - mam takie samo zdanie na jej temat jak Ty - mam w domu jeszcze jedną jej biografię i poluje na ostatnią - polskojęzyczną i trzecią jej biografię :)

  OdpowiedzUsuń