Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 26 listopada 2012

,,Przesłania aniołów" Dr Doreen Virtue - recenzja

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2008
Format : Książka
Ilość stron: 376
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlin, Talizman

Doreen Virtue to znana na świecie autorka zajmująca się tematyką aniołów - jest doktorem psychologii i, zanim zajęła się pisaniem książek, spędziła wiele lat kierując szpitalnym wydziałem psychiatrycznym. Jej życie odmieniło się, gdy została cudem uratowana z sytuacji zagrożenia życia – ostrzegł ją wtedy anioł – choć wtedy nie wierzyła w nie. Od tamtej pory stale rozwija swoją komunikację z tymi pięknymi istotami. Wydała kilkanaście książek i kilka wspaniałych talii kart do kontaktu z aniołami. Jeździ po świecie i organizuje warsztaty dla osób, które chcą się nauczyć korzystać z dobrodziejstw komunikowania się z nimi..

Książka składa się z 365 stron z poradami, co jest analogiczne do 365 dni w roku. Każda strona to różne przesłania aniołów na każdy dzień, który ma swoją myśl przewodnią. Następnie jest wszystko dokładnie objaśnione, aby anioły nam pomogły. Na końcu jest rodzaj krótkiej modlitwy, którą należy skierować do opiekunów, żeby wszystko się spełniło.

Myślę, że to fajna pozycja nie tylko dla tych, którzy w to wierzą, ale też dla tych, którzy chcą się przekonać, czy to faktycznie działa.   Tak, jak karty mnie zachwyciły, tak książka niekoniecznie. Jest pisana prostym językiem, pasjonaci tematu na pewno znajdą w niej coś dla siebie !

Moja ocena : 5/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz