Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 17 grudnia 2012

,,Agata z Placu Słonecznego" Ewa Karwan-Jastrzębska - recenzja

Wydawnictwo: Marginesy
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 222
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlin, Matras

Ewa Karwan-Jastrzębska - autorka literatury dla dzieci i młodzieży, scenarzystka, dziennikarka radiowa i telewizyjna. Urodziła się i mieszka w Warszawie. Ukończyła Wydział Filologii Polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. 


Niania piątki dzieci będzie miała nie lada wyzwanie. Bliźniaki i trojaczki nie ułatwią jej zadania. Najstarszy z nich Piotruś wziął sobie za cel spowodowanie wraz z resztą rodzeństwa to, aby żadna niania nie chciała z nimi zostać na 3 miesiące podczas, gdy ich rodzice mieli wyjechać do Papai-Nowej Gwinei. Wszystkie dotychczasowe kobiety szybko rezygnowały z podjęcia się tego zadania, gdy tylko zauwazały piątkę niespokojnych dzieci. Inaczej było z ich ostatnią kandydatką - Agatą. Dziewczyna była inna, niż wszystkie, a w dodatku miała magiczne umiejętności...

Książka to doskonała opowieść głównie dla nastolatków, choć myślę, że trochę starsi czytelnicy też chęcią po nią sięgną. To jedna z nielicznych pozycji, przy której mogłam się ostatnio zrelaksować i odpocząć. Fabuła wciąga czytelnika bez końca, od książki nie można się po prostu oderwać przed przeczytaniem ostatniej strony.

Język prosty, zrozumiały, czytelny dla przeciętnego czytelnika. Bohaterowie zwyczajni, choć trochę inni i mający w sobie coś magicznego, co sprawia, że lubimy ich od pierwszej strony. Doskonałym uwieńczeniem opisów są wspaniałe obrazki, które dopełniają całości. Pozycja jest po prostu świetna.

Pozycja nie jest za gruba, jednak można podczas jej czytania przyjemnie spędzić czas i bez końca zatracić się w losach bohaterów.

Mi ta książka bardzo się podobała i gdy tylko będą kolejne części tej serii z chęcią po nie sięgnę. Nie mogę się już doczekać, aż poznam kolejne losy przygód Agaty z Placu Słonecznego.

,,Agata z Placu Słonecznego"  to doskonała pozycja tak naprawdę dla każdego z nas.

Moja ocena : 10/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


10 komentarzy: