Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 26 grudnia 2012

,,Gobelin. Księga 3. Demon i Kuźnia" Henry H. Neff - recenzja

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 560
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlin, Matras

Henry H. Neff jest twórcą cyklu,,Gobelin", do którego zaliczają się ,,Gobelin.Pies z Rowan.Księga pierwsza" , ,, Gobelin. Księga druga. Drugie oblężenie" ,, Gobelin. Księga trzecia. Demon i kuźnia"

Maks Mc Daniels postanowił chwilę odpocząć, lecz natychmiast powchodziły na niego gęsi. Niedługo potem zjawiła się także Hanna, która chciała, aby ponownie zabrał się do pracy. Mężczyźnie jednak nie za bardzo się to podobało, gdyż przez ostatni miesiąc bardzo dużo zajmował się wszystkim i chciał mieć chwilę spokoju. Został poproszony o opiekę nd małymi gęśmi, kiedy ich mama będzie zajęta. Należał do Akademii Rowan, 6 miesięcy wcześniej armie Astarotha zniszczyły ich kampus, Maks walczył do końca. Jedynym rozwiązaniem, żeby ktoś przeżył było oddanie Księgi Thothaw ręce Demona. Dzięki temu część z nich ocalała. Mężczyzna znów udał się na pole, gdzie pracowali. Miał się zająć czyszczeniem muszli. Podczas wykonywania zajęć poznał nowych ludzi, od których postanowił się dowiedzieć, co się dzieje poza granicami. To zrodziło w jego głowie pewien pomysł ...

Książka pomimo tego, że jest to 3 tom jest bardzo dobrze napisana, zdumiewająco szybko odnalazłam się w fabule. Sam pomysł treści bardzo mi się spodobał, litery są duże, wyraziste, przez co szybko się czyta. Powieść jest średnio gruba, nie ma przeciągania akcji na siłę. Język zrozumiały, czytelny, prosty w odbiorze.

Było to moje pierwsze spotkanie w twórczością tego autora, jednak nie żałuję. Jeżeli tylko będę miała okazję to przeczytam również pozostałe części z przyjemnością.

,,Gobelin. Demon i Kuźnia" polecam wszystkim miłośnikom twórczości Henrego H.Neffa i cyklu ,,Gobelin". Na pewno każdy będzie usatysfakcjonowany i znajdzie w niej coś dla siebie ;)

Moja ocena : 9,5/10

Za egzemplarz książki dziękuję 2 komentarze: