Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 20 grudnia 2012

,,Karty anielskie. Wsparcie w miłości" Dr Doreen Virtue - recenzja

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 44
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlin, Talizman

Doreen Virtue to znana na świecie autorka zajmująca się tematyką aniołów - jest doktorem psychologii i, zanim zajęła się pisaniem książek, spędziła wiele lat kierując szpitalnym wydziałem psychiatrycznym. Jej życie odmieniło się, gdy została cudem uratowana z sytuacji zagrożenia życia – ostrzegł ją wtedy anioł – choć wtedy nie wierzyła w nie. Od tamtej pory stale rozwija swoją komunikację z tymi pięknymi istotami. Wydała kilkanaście książek i kilka wspaniałych talii kart do kontaktu z aniołami. Jeździ po świecie i organizuje warsztaty dla osób, które chcą się nauczyć korzystać z dobrodziejstw komunikowania się z nimi..


Szczerze muszę przyznać, że podchodzę dość sceptycznie do różnego rodzaju kart, jednak z czasem może coś mi się sprawdzi. Dlatego od czasu do czasu ludzię sobie powróżyć. Nie można wszystkiego, co nam wyjdzie traktować całkiem na serio, gdyż możemy się przeliczyć. Czasem nietóre rzeczy są faktycznie, jakby napisane pod nas, jednak musimy zachować pewien umiar.

Do kart dołączona jest książeczka, która objaśnia nam, co szczegółowo każda karta oznacza. Trochę żałuję, że nie ma spisu treści, jednak pozycje są ułożone alfabetycznie, przez co łatwiej się szuka. Co do kart, są nieporęczne, trudno się je tasuje. Co do wyglądu, są bardzo ładne, mają złote obramówki.

Myślę, że to fajna pozycja nie tylko dla tych, którzy w to wierzą, ale też dla tych, którzy chcą się przekonać, czy to faktycznie działa.

Moja ocena : 8/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


8 komentarzy:

 1. zgadnij co przed chwilą dostałam? :*:*:*:*:*:*:*:*

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Mogę nie zgadnąć ;p Tyle przesyłek ci wysłałam, no ;p

   Usuń
 3. Tym razem niestety nie dla mnie:(

  OdpowiedzUsuń
 4. Yyy...właściwie to nie bardzo wiem co napisać, bo mnie z lekka zatkało. Nie miałam pojęcia o takich kartach. anielskich na dodatek.
  A co do wróżb. Kilkakrotnie byłam u różnych pań "wróżbitek" nic a nic mi sie nie sprawdziło.
  Będąc w Warszawie trafiłam na Cygankę i to co powiedziała sprawdziło mi się co do joty. do dziś jestem w szoku jak sobie przypomnę co mi przepowiedziała i że w 100% się sprawdziło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, no popatrz, ja tam raczej nie wierzę w te ,,wróżbitki" ;)

   Usuń