Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 25 lutego 2013

,,Kwantowa więź. Od fizyki do cudów” Gregg Braden , Lynn Lauber

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 116
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin, Talizman

Czy możliwe jest porozumienie telepatyczne między dwoma ludźmi? Czy bliźniacy mogą porozumiewać się nawet na odległość 15 000 km z dala od siebie? Czy istnieje takie coś, jak sny, w których jeden z nich widzi przyszłość drugiego?

Gregg Braden, bestsellerowy autor ,,New York Timesa” uważany za światowego pioniera łączenia nauki z duchowością razem z Lynn Lauber, której eseje również ukazały się w wyżej wymienionym piśmie stworzyli opowieść o silnej więzi, jaka łączy bliźniaki jednojajowe.

Jack i Charlie, odkąd tylko pamiętali, przebywali ze sobą, byli prawie nierozłączni. Wszędzie razem, wszystko wspólnie. Niestety zmieniło się to po śmierci babci, kiedy okazało się, że ich ojciec stracił pieniądze przeznaczone na studia. Wówczas Charlie zdecydował zaciągnąć się do piechoty morskiej, chociaż zawsze był pacyfistą.  Bracia ciężko znosili rozłąkę, aż do czasu, gdy Jack miał sen, po którym czuł, że jego bliźniakowi zagraża niebezpieczeństwo… Czy to możliwe, aby istniała taka silna więź między istotami jednojajowymi?

Muszę przyznać, z autopsji, że porozumienie między bliźniakami jest teoretycznie możliwe. Ile razy zdarzyło się, że wspólnie z siostrą mówiłyśmy te same słowa w jednej chwili, czy myślałyśmy o tym samym. Faktem też jest, że takie osoby są strasznie ze sobą związane.  Pamiętam, że jak raz oddaliłyśmy się od siebie na 80 km to wypisałyśmy kilkaset sms-ów przez kilka godzin.  Prawdą jest, że takie osoby mogą czuć nastrój swojego bliźniaka tak, jak to było w przypadku Jacka i Charliego.

Podsumowując, autorzy mieli ciekawy pomysł na książkę. Dotychczas nie spotkałam się jeszcze z taką tematykę. Bardzo lubię serię ,,Magia życia” więc z tym większą chęcią sięgnęłam i po tą pozycję. Język jest prosty, powieść czyta się naprawdę przyjemnie i bardzo szybko. Spędziłam przy niej bardzo miło czas.

Polecam ją wszystkim, którzy interesują się zagadnieniami, które wykraczają ponad ludzki umysł i chcą czegoś innego, niż dotychczas !

Moja ocena : 9/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


6 komentarzy: