Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 12 marca 2013

,,Architekt zła. Część I” Michał Mazurek

Wydawnictwo: NovaeRes
Data wydania: 2013
Format : Książka
Ilość stron: 318
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Zaczytani

Coraz częściej sięgam po książki polskich autorów, gdyż uważam, że mają w sobie prawdziwy potencjał. Do thrillerów zaczynam się powoli przekonywać, choć muszę sobie je dawkować. Pozycja ,,Architekt zła. Część I” wydała mi się o tyle interesująca, że postanowiłam dać jej szansę !

Detektyw zajmował się różnymi kryminalnymi sprawami, cechowało go to, że zawsze doprowadzał wszystko do końca. Tym razem także zachował spokój, gdy został wezwany do ofiary zabójstwa. Policjant nie zachował jednak zimnej krwi – bardzo źle reagował na okaleczone ciało zmarłego. Wezwana została także patomorfolog, która miała dokonać sekcji zwłok. Ze wstępnych ustaleń można było wywnioskować, że mężczyzna został poparzony, a jego narządy były wyrwane tępym narzędziem, gdy jeszcze żył… Czy był on jednak jedyną ofiarą zabójcy?

Książka spodobała mi się już od pierwszych stron, autor doskonale stopniował napięcie, akcja nie rozwijała się zbyt szybko. Bardzo mi się to spodobało. Thriller zaciekawił mnie na tyle, że z chęcią sięgnę po jego kontynuację.

Autor pisał językiem prostym, co nie znaczy, że książkę czytało się szczególnie szybko. Co chwilę ujawniane były nowe fakty, co rzucało nowe światło na sprawę. Policjanci mieli nie lada problem z rozwiązaniem sprawy, którą prowadzili.

Thrillery lubię czytać, jednak nie mogę tego robić nieustannie, gdyż wywołują we mnie wiele emocji. Dlatego też ich czytanie postanowiłam sobie dawkować. Nie żałuję jednak, że w końcu sięgnęłam po tą pozycję. Uważam, że to jedna z lepszych książek z tego gatunku, jakie miałam okazję przeczytać.

,,Architekt zła. Część I” polecam wszystkim, którzy lubią straszne historie, z tą książką z pewnością nie będziecie się nudzić !

Moja ocena : 9/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu
4 komentarze: