Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 23 marca 2013

,,Odsłony, czyli rozmowy z córką” Hanna Hamer, Magdalena Hamer

Wydawnictwo: Impuls Oficyna
Data wydania: 2011
Format : Książka
Ilość stron: 194
Półka: posiadam
Do kupienia: Merlin, Gandalf, Impuls Oficyna

Książka to już kolejna pozycja, w której spotkałam się z dialogiem, jako sposobem narracji. Rozmówczyniami są matka i córka, psycholog i kulturoznawca. Poradnik prowadzony jest w sposób naturalny tak, jakbyśmy sami mieli okazję przysłuchiwać się konwersacji.

Relacje najtrudniej jest nam nawiązać z najbliższymi, z czego autorki doskonale zdawały sobie sprawę. Nie wstydziły się mówić o rzeczach trudnych, ale i ważnych, takich, jak seks, czy śmierć. Nie są to tematy, które porusza się na co dzień w przeciętnej polskiej rodzinie.

Pozycja napisana jest w sposób prosty, podzielona na bardzo dużo rozdziałów, każdy dialog jest naturalny, niewymuszony. Bardzo mi się to podobało, cała książka jest skonstruowana, jak zwykła rozmowa. Bez zakłamania, fałszu, tylko sam dialog. Autorki nie bały się mówić o swoich uczuciach, wspomnieniach, utrapieniach.

Poradnik nie należy może do najłatwiejszych pod względem treści, jednak uważam, że przyda się każdemu z nas. Relacje międzyludzkie są bardzo ważne w naszym życiu i należy dążyć do tego, aby mimo wszystko je ulepszać i umacniać.

Uważam, że takie pozycje, jak ta powinny powstawać częściej, gdyż wiele ważnego wnoszą do naszego życia.

,,Odsłony, czyli rozmowy z córką” to wspaniała pozycja dla tych, którzy chcą polepszyć swoje stosunki z innymi ludźmi, czyli tak naprawdę dla każdego z nas!

Moja ocena : 8/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu2 komentarze: