Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 23 marca 2013

,,Zwykła książka kucharska” Anna Karasiowa

Wydawnictwo: WAM
Data wydania: 2013
Format : Książka
Ilość stron: 216
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf
, Merlin , WAM

Jak już pewnie zauważyliście, mam słabość do książek kucharskich, z których bardzo lubię czerpać inspiracje. Gdy na rynku ukazała się ,,Zwykła książka kucharska” Anny Karasiowej nie potrafiłam przejść koło niej obojętnie.

Pozycje różnią się od siebie, jednak do każdej z nich mam sentyment. Wzbudzają we mnie podziw dla ogromu pracy, jaki był potrzebny do ich przygotowania.

Książka bardzo mi się podobała, znajdują się przepisy na wiele dań. Wszystko czytelnie objaśnione, podane składniki, dokładny sposób wykonania. Bardzo dużo zdjęć, co jest wielkim plusem.

Od razu postanowiłam także wykonać Makaroniki kokosowe Igi, przepyszne !

Książka została wydana w twardej oprawie przez co może służyć nam przez długie lata. Ilustracje wyraziste, dania przepięknie wykonane,  za bardzo nie mam się do czego przyczepić. Potrawy różnorodne, o niektórych jeszcze nie słyszałam. Ta pozycja z pewnością będzie dla mnie wielką pomocą przy gotowaniu!

,,Zwykła książka kucharska” to wspaniała pozycja dla miłośników gotowania i eksperymentowania w kuchni.

Moja ocena : 9/10


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję 8 komentarzy:

 1. jak już napisałam Ci na fb, ja dziś piekę ciasteczka pseudfrancuskie :) kucharka ze mnie marna, ale mam nadzieję, że będą smaczne :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Też lubię książki kucharskie...mam aż dwie...muszę powiększyć kolekcję:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam chyba kilkanaście, ale ciągle mi mało ;)

   Usuń
 3. Ja lubię tylko te książki kucharskie w których nie ma udziwnionych przepisów:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W każdej jest nieco normalnych i nieco udziwnionych ;)

   Usuń