Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 3 marca 2013

,,Przystań posłuszeństwa" Marina Anderson

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2013
Format : Książka
Ilość stron: 240
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin, Czarna Owca


Ostatnio, jak już kiedyś wspomniałam, literatura erotyczna przeżywa swój rozkwit. Zaczęło się od Greya i nagle wszystkie wydawnictwa postanowiły tworzyć ten nowy trend… Ja także mu uległam, więc tym bardziej nie mogłam przejść obojętnie obok Czerwonej Serii, wydanej przez wydawnictwo Czarna Owca. Czy jednak ,,Przystań Posłuszeństwa” była tego warta?

Marina Anderson stworzyła pozycję, która może i wiele nie wniosła do mojego życia, jednak miło spędziłam z nią czas. Co więcej, uważam, że była to jedna z lepszych pozycji z gatunku literatury erotycznej, jakie do tej pory miałam okazję czytać.

Jane Pearson była niegdyś najlepszą przyjaciółką Natalie Bowen, kobiety, która prowadziła własne czasopismo. Wszystko zmieniło się jednak po jednym tajemniczym weekendzie spędzonym przez bohaterkę na wsi… Jak się okazało przebywała ona w kurorcie zwanym ,,Przystanią” w Sussex. Nie było to jednak miejsce, jakich wiele. Właściciel, Rob Gill zobowiązał wszystkich do zachowania tajemnicy o pobycie w tym urokliwym na swój sposób miejscu, dlaczego?

,,Ludzie przyjeżdżają tam, żeby się uczyć, jak rozwijać swój potencjał seksualny. Pewien szczególny potencjał. Takie kobiety jak ty i ja albo mężczyźni, którzy cały czas zarządzają pracownikami, uczą się tam poddawać partnerowi, żeby osiągnąć przyjemność. Jeden z instruktorów nazwał to miejsce ,,Przystanią Posłuszeństwa”. Ta nazwa oddaje sedno.” 1

Natalie od dawna nie układało się w związkach, starała się dominować, nie tylko w pracy, ale i w łóżku.  ,,Przystań” miała być miejscem, które odmieni jej życie. Nauczy ją być posłuszną, nie czerpać tylko przyjemności, ale również nauczyć się ją dawać. Jeżeli tego nie opanuje czekają ją kary.

Co ciekawe, jej własnym instruktorem został Simon Ellis, w którym kobieta zaczęła się skrycie podkochiwać, a już na pewno była nim zauroczona. Kontakty tego typu jednak nie wchodziły w grę. Co więcej, mężczyzna uważał, że tak krnąbrnej uczennicy jeszcze nie miał, a wszyscy jego uczniowie kończyli ,,szkolenie” z pozytywnym skutkiem. Czy i Natalie się to uda? Jak poradzi sobie z przezwyciężaniem dominacji? Jak potoczą się losy jej i Simona?

,,Natalie była zszokowana samą sobą. Jak mogła być taka zdemoralizowana, myślała. Jak ktokolwiek może czerpać przyjemność z upokorzenia i bólu? Nie potrafiła na to odpowiedzieć, ale prawda była taka, że cała ta sytuacja podniecała ją bardziej niż cokolwiek, co jej się dotąd przydarzyło.” 2

Do tej pozycji podeszłam z pewną dozą niepewności, wiedziałam, czego mogę spodziewać się po tej pozycji, jednak ta nutka tajemniczości bardzo mnie ekscytowała ! Powieść właściwie już od pierwszych stron wprowadza nas w zasady funkcjonowania ,,Przystani”. Opisy przeżyć erotycznych oraz tego, co się tam działo muszę przyznać, że były dość śmiałe, miejscami może nieco zbyt wulgarne, jednak końcowe wrażenia są w moim mniemaniu, jak najbardziej na plus.

Od początku intrygował mnie fakt, czy Natalie będzie potrafiła się zmienić. W końcu to ona od lat dominowała w związkach, z tego pwoodu mężczyźni od niej odchodzili. Był jeszcze Simon, trener, który nie powinien okazywać jawnego zainteresowania jej osobą, jednak czy tak się dało?

,,Przystań posłuszeństwa” to lekka opowieść z gatunku literatury erotycznej, która mi się spodobała. Z chęcią polecę ją osobom, które mają już dosyć rutyny w swoim związku i chcą wprowadzić do niego powiew czegoś nowego !

Moja ocena : 9/10

1. Marina Anderson ,,Przystań Posłuszeństwa" , Czarna Owca, 2013 , str. 20
2. Marina Anderson ,,Przystań Posłuszeństwa" , Czarna Owca, 2013 , str. 199

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu 14 komentarzy:

 1. Książke posiadam więc przekonam się na własnej skórze, czy mi się spodoba ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najpierw muszę przeczytać Greya, by móc zacząć rozpocząć przygodę z takimi książkami.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja Greya właśnie jeszcze nie czytałam, coś nie jestem przekonana ;)

   Usuń
 3. byłam bardzo ciekawa opinii, gdyż książkę mam w domu i chcę wiedzieć na co mam się przygotować. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. "Przystań posłuszeństwa" znajduje się na mojej półce, dlatego niebawem sięgnę po tę książkę i zobaczę na własnej skórze, jakie wrażenie wywrze na mnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. nie jestem przekonana do literatury erotycznej, ale twoja wysoka ocena bardzo mnie zaintrygowała, dlatego tez rozejrzę się za ta pozycją :)

  OdpowiedzUsuń
 6. O może być ciekawa, jak wpadanie w ręce me to ją wsiąknę

  OdpowiedzUsuń