Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 2 marca 2013

,,Sekrety róż" Elizabeth Camden

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2013
Format : Książka
Ilość stron: 384
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin, Znak

Przeglądając nowości wydawnicze natknęłam się na powieść ,,Sekrety róż” i już wiedziałam, że z pewnością będę musiała ją przeczytać. Piękna okładka, zachęcający opis fabuły, lecz czy to wystarczyło, żeby zaciekawić i zachwycić czytelnika?

Poznajemy Michaela Dobrescu, który wraz ze swoimi 2 synami oraz przyrodnią siostrą, lady Mirelą dociera do domku przy Winslow Street w Colden, w stanie Massachusetts w 1879 r. Co ciekawe, to pomieszczenie jest już zamieszkiwane przez profesora Williarsa Sawyera oraz jego córkę Liberty. Mikhail jednak dysponuje dowodami na to, że ta posiadłość mu się należy, ponieważ wuj Constantine przed kilkudziesięcioma laty zapisał mu ją w spadku. Całe miasteczko zaczyna interesować się przybyszami, nie są jednak przyjaźnie do nich nastawieni. Profesor wynajmuje prawników, aby ocalić posiadłość.  Rumuńscy ,,przeciwnicy” mają jednak asa w rękawie. Na dodatek jedyną osobą, która jest im przychylna jest Libby. Jak zakończy się ta opowieść? Dlaczego lady Mirela nie może znieść zapachu róż?

Tak, jak uwielbiam romanse, tak za tymi historycznymi przepadam nieco mniej, jednak tym razem było inaczej… Muszę przyznać, że powieść wciągnęła mnie już od pierwszych stron i trudno było mi się od niej oderwać. Walka między rodziną Dobrescu, a Sawyerami była doprawdy interesująca. Tym bardziej, że z każdą stroną wychodziły na jaw, co ciekawsze fakty z życia obojga rodzin.

Ciekawa fabuła, wartka akcja i zakończenie, którego się nie spodziewałam sprawiają, że jest to jedna z lepszych książek romantycznych, jakie miałam okazję czytać w ostatnim czasie. Skomplikowane losy wojenne, ucieczka z kraju, ukrywanie się, to realia tamtych strasznych czasów, których nie dało się uniknąć.  W miasteczku jednak zawsze znajdzie się jedna dobra duszyczka, która na przekór wszystkim, nawet własnemu ojcu postanowi pomóc tajemniczym potomkom rodu Dobrescu.

,,Sekrety róż” po piękna wzruszająca opowieść o miłości rodzinnej, która była w stanie pokonać wiele przeszkód.  To ciepła historia, która zachwyci niejednego czytelnika. Zapewniam, że jak już zaczniecie ją czytać, trudno będzie Wam się od niej oderwać ! Gorąco polecam.

Moja ocena : 9/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu 


4 komentarze:

 1. Także zwróciłam na nią uwagę przeglądając nowości. Mam zamiar ją przeczytać i cieszę się, że masz o niej tak dobrą opinię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że Ty także masz ją w planach:)

   Usuń
 2. Wlaśnie szukam czegoś dla siebie.Kupuje !!!

  OdpowiedzUsuń